Mutluluğun zirvesinde

Anne olmasına rağmen Emina Jahovic Sandal, her haliyle büyüleyici.

Mutluluğun zirvesinde

Zarafetin simgesi bir tomurcuk kadar güzel ve duru. Makyaj yapıp star elbisesini giyince eşsiz güzellikte bir güle dönüşüveren Emina Jahovic Sandal, her haliyle büyüleyici.

1/ 14
Mutluluğun zirvesinde

Büyük aşkı Mustafa Sandal ile evlenecekleri müjdesini ilk kez HELLO!’ya veren Emina Jahovic Sandal, Ocak 2008’de evlendi, Ağustos ayında da dünya tatlısı oğlu Yaman’ı kucağına alıp anneliğin tadına vardı. O dönem müzik çalışmalarına ara vermedi, çıkardığı single’lar ile rekor kırdı. Sırbistan Karadağlı olan Emina’nın şarkıları ülkesinin yanısıra Bosna, Hırvatistan, Makedonya, Slovenya gibi ülkelerde de listelerden inmedi. “Vila” (Peri) adını verdiği yeni albümünü ise Mayıs ayında piyasaya çıkaracak. Söz yazarı, besteci ve yorumcu Emina Jahovic Sandal, güzel sesi, yeteneği ve gözlerindeki ışıltı ile adından söz ettiriyor. Emina, çarpıcı fotoğrafları ve samimi sohbetiyle karşınızda.

2/ 14
Mutluluğun zirvesinde

Bebekle birlikte hayatımda çok şey değişti. Şimdi kendimi düşünmüyorum, her şey Yaman için. Kendim için alışverişe gittiğim zaman, sadece Yaman için alıp geliyorum. Hayatım ister istemez sınırlandı biraz, dışarı çıktığımda Yaman yalnız kalacak, üzülecek diye iki saat sonra koşup eve geliyorum.

3/ 14
Mutluluğun zirvesinde

Yok etmezdim. Çok daha kolay olacak, bebekle birlikte hayat aynen devam edecek zannediyordum. Ama öyle değilmiş. Bebek gelmeden önce hiçbir şey bilmiyordum. Hayatı çok genç yaşıyordum; gece kulübü, restoranlara gidiyor, arkadaşlarımla dolaşıyor, sık sık Avrupa’ya gidip geliyordum. Bir günlüğüne Milano’ya uçtuğum bile oluyordu. Şimdi öyle değil, tatile giderken bayağı hazırlık gerekiyor. Yaman’ın kıyafetleri, steril aletleri vs. alınıp gidiliyor. Doğumdan sonra bir süre dadı olsun istemedim. Yaman’ın her şeyiyle ben ilgilenmek, bakmak istedim. Gördüm ki çok zor. Çünkü o ara işlerimi yapmam, spora gitmem lazımdı. Benim annem de Mustafa’nın annesi de bakmak istedi ama onların da işleri olacaktı haliyle. Dadı ihtiyacımız oldu sonuçta.

4/ 14