Nasıl keşfedildiler ?

İşte çağımızın en gözde mankenlerinin keşfedilme öyküleri..

Nasıl keşfedildiler ?

KADERİN DEĞİŞTİĞİ AN

Herbirinin öyküsü farklı. Ama pek çoğunun tek ortak noktası var. Onlar modern zamanların Külkedileri. Çünkü benzerine ancak masallarda rastlanabilecek şekilde kaderleri değişti. Kimi pazarda sebze satarken, kimi metroda uyurken, dünyaca ünlü modellik ajanlarının dikkatini çekip podyumlara adım attılar. Bazıları kelimenin tam anlamıyla yoksulluktan gelip büyük servetler edindi. İşte çağımızın en gözde mankenlerinin keşfedilme öyküleri.

1/ 32
Nasıl keşfedildiler ?

NATALIA VODIANOVA

Doğup büyüdüğü Nizhny Novgorod'un kent pazarında meyve satarken keşfedilip kısa zamanda podyumların gözde mankeni olan Natalia Vodiavona'nın hayatı da tıpkı bir peri masalı gibi. 2004 Pirelli takvimindeki nefes kesen pozları, Loreal ve Calvin Klein'ın yüzü olan Vodianova, dünyanın en güzel kadınlarından biri. 1982 doğumlu Vodianova, 2002 yılında mavi kanlı bir İngiliz ailenin oğlu olan Justin Portman ile evlendi. Lucas Alexander adında bir oğlu ve Neva adında bir kızı var. Üçüncü oğlu Victor ise geçen eylül ayında dünyaya geldi.

2/ 32
Nasıl keşfedildiler ?

3/ 32
Nasıl keşfedildiler ?

OLGA KURYLENKO

Yeni James Bond kızı seçilditen sonra kariyeri iyice yükselişe geçen Kurylenko, yoksul bir çocukluk geçirdi. Yamalı elbiselerle gezmek zorunda kaldığı için gözyaşı döken Kurylenko, 13 yaşındayken, annesiyle Moskova metrosunda seyahat ettiği sırada keşfedildi. Şimdi ise kariyerinin en parlak günlerini yaşıyor.

4/ 32