Neslişah Alkoçlar'ın organik bahçesi!

Neslişah Alkoçlar'ın organik bahçesi!

Neslişah Alkoçlar'ın organik bahçesi!


Neslişah Alkoçlar, organik ürün markası Raya ile insanların hayatına sağlıklı ve doğal bir dokunuş yapmak istediğini belirtiyor. Bebek bekleyen Alkoçlar şunları söylüyor: “Evlilik beni daha huzurlu yaptı. Eşim de (Engin Altan Düzyatan) ben de organik besleniyoruz. Amacım yeni nesillerin sağlıklı büyümesine katkı sağlamak.”
 

1/ 13
Neslişah Alkoçlar'ın organik bahçesi!

'Evlilik beni daha huzurlu yaptı!'

Efsane oyuncu Hülya Koçyiğit'in torunu olan Neslişah Alkoçlar  anneannesinin izinden gitmedi. Ve Raya Organik markasını yarattı. Aktör Engin Altan Düzyatan'la evlenince bu sefer herkes ‘Belki birlikte bir projede yer alırlar’ dedi. Ancak O: "İnsanların hayatına sağlık ve doğallık katmak istiyorum" diyor.

2/ 13
Neslişah Alkoçlar'ın organik bahçesi!


Öncelikle nasıl bir ailede büyüdünüz?  Daha doğrusu otel sahibi bir anne babanın kızı olarak çocukluğunuz otellerde mi geçti?
 
Biz birbirine bağlı bir aileyiz; arkadaş dost gibi ilişkilerimiz… Bu anlamda çok keyifli büyüdük diyebilirim. Elbette ailemin işinden dolayı çocukluğumda diğer akranlarıma oranla otellerde daha çok zamanım geçti. Bu da bir anlamda bana çok şey kattı diyebilirim. İnsanlarla iç içe olmak, onlara yardımcı olup, ev samimiyetinde, konforunda ağırlamak hep çocukluğumda gördüğüm gözlemlediğim, ailemden de gelen yaklaşımla beraber yaşam tarzıma yansıyanlar… İnsanların mutlu olması, onları iyi ağırlamak benim için çok önemli; ben de bu anlamda misafirlerimi hep bu özenle ağırlarım.
 

3/ 13
Neslişah Alkoçlar'ın organik bahçesi!


İlk paranızı ne zaman kendiniz kazandınız?
 
İş deneyimim medya sektöründe oldu ve ilk paramı da bu işte kazandım. Kazandığım parayı da biriktirerek borsada değerlendirdim ve isabetli, kararlı bir yol izleyerek kazandığım ilk parayla Raya’nın temellerini atmak kısmet oldu.
 

4/ 13