Nikah masası onları bekliyor

İşte aşk yaşayan ve nikâh masasına oturacakları konuşulan en gözde isimler...

Nikah masası onları bekliyor

HÜLYA AVŞAR - SADETTİN SARAN

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ve Hülya Avşar’ın örnek gösterilen bir birliktelikleri var. Kaya Çilingiroğlu ile yaptığı evlilikte mutluluğu bulamayan ve bu yüzden magazin gündeminden hiç düşmeyen Avşar, sonunda aradığı aşkı bulmuş gibi gözüküyor. İki sevgilinin yakın bir tarihte evlenecekleri söyleniyor.

1/ 10
Nikah masası onları bekliyor

SEVİL SABANCI DR. MEHMET TEKİNEL

Sevil Sabancı, seneler önce yaşamını birleştirdiği Eran Tapan’dan bir kız çocuğu olmasına rağmen anlaşamayıp çareyi boşanmakta bulmuştu. Bu evliliğin ardından kendini güzel kızı Melissa ile çok sevdiği atlarına adayan Sabancı’nın yüzü son birkaç yıldır bir başka gülüyor. Tıp dünyasının genç ve başarılı ismi genel cerrah Dr. Mehmet Tekinel ile mutlu ve keyifli bir birlikteliği olan Sabancı’nın yakınları onların her an nikâh masasına oturabileceklerini söylüyor.

2/ 10
Nikah masası onları bekliyor

RALF TEZMAN SANEM KARDIÇALI

Tilda ve Erol Tezman’ın oğlu Ralf Tezman’ın playboy lakabıyla anılması başına dert olsa da aradığını sonunda buldu. Selin Toktay, Derin Mermerci ve Gamze Dinçkök gibi isimlerle yaşadığı beraberliklerinde evliliğin eşiğinden dönen Ralf Tezman, bu sefer şeytanın bacağını kıracağa benziyor. Tezman’ın iki yıldır birlikte olduğu Yeditepe Üniversitesi öğrencisi Sanem Kardıçalı ile şu sıralar evlilik hazırlıkları yaptığı söyleniyor. Okulunu bitiren Sanem Kardıçalı ise bu yaz için evlilik planları yapıyormuş.

3/ 10
Nikah masası onları bekliyor

NESLİŞAH ALKOÇLAR BATU AKSOY

Conrad Otel’in sahibi Erdal Aksoy ve Belkıs Aksoy’un Amerika’da John Hopkins Üniversitesi Bilgisayar Bölümü mezunu oğulları Batu Aksoy, uzun yıllar Ömer Çavuşoğlu’nun kızı Ayşe Çavuşoğlu ile birlikteliğiyle gündeme geldi. Ne oldu bilinmez, ikili yollarını ayırdı ama Batu Aksoy da arayı fazla uzatmadan Hülya Koçyiğit’in güzeller güzeli torunu Neslişah Alkoçlar’a gönlünü kaptırdı. Bir buçuk yıldır büyük bir mutlulukla devam eden bu aşkın, yakında nikâh masasında sonuçlanacağı konuşuluyor.

4/ 10