O sahneler nasıl çekiliyor

O sahneler nasıl çekiliyor

O sahneler nasıl çekiliyor

Sinema sektörünün değişmez kurallarından biridir. Eğer bir yapımda ateşli sahneler varsa bazen filmin bütününden çok daha fazla konuşulur. Hele o sahnelerde yıldız oyuncular rol alıyorsa... Kimi zaman da bu sahneler yapım şirketleri tarafından ticari kaygılarla basına 'sızdırılır'. Peki kimi zaman hiç istenmese de filmin önüne geçen, çok konuşulan o sahnelerde rol alan yıldızlar dört bir yanları yapım ekibiyle çevrili bir halde 'sevişiyormuş' gibi yaparken ne hissederler. Ya onların eşleri ya da sevgilileri o sahneleri izlerken ne düşünür. Sinemanın ünlü oyuncuları bu tür aşk sahnelerinin çekimi sırasında neler hissettiklerini anlattı.

1/ 43
O sahneler nasıl çekiliyor

EŞİME SORUP İZİN ALDIM

Ceyda Düvenci, Uğur Yücel'in yönettiği ve başrollerinden birini üstlendiği Ejder Kapanı filminde bir pavyon şarkıcısını canlandırmıştı.

2/ 43
O sahneler nasıl çekiliyor

Rolü gereği Uğur Yücel'le yatağa giren Düvenci bu sahneler için eşinin onayını aldığını söyledi. Düvenci, eşi Engin Akgün'ün kendisini desteklediğini söyleyerek 'Engin, '15 senelik kariyerine, bir senedir kurduğumuz evlilikle yön verecek değilim.

3/ 43
O sahneler nasıl çekiliyor

Bu saygısızlığı sana yapmam! Ayrıca seni yıllardır tanıyorum, sana karşı en ufak bir güvensizliğim söz konusu olmaz' diye beni destekledi. Ancak sevişme sahneleri daha sonra senaryodan çıkartıldı' diye konuştu.

4/ 43