Oğuzhan Koçtan kareler

Oğuzhan Koç'un Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan ekranlara yansıyan kareleri.

Oğuzhan Koçtan kareler

"MUTFAK"TAKİ YAKIŞIKLI

İki sezondur Kanal D'de izlenme rekorları kıran Çok Güzel Hareketler Bunlar, görünüşe göre kısa vadede sadece sahne değil müzik ve sinema dünyasına da yeni yetenekler kazandıracak. Yılmaz Erdoğan'ın Beşiktaş Kültür Merkezi'nin "mutfağındaki" öğrencileri daha uzun yıllar adlarından çok söz ettirecek.

Bu kalabalık ve yetenekli grup arasında en çok öne çıkanlardan biri de grupta belki de genç kızlardan oluşan en geniş hayran kitlesine sahip olan Oğuzhan Koç. Aynı zamanda müzisyen de olan Koç, gruba sonradan katıldı ama basamakları çok hızlı tırmandı. Bu yetenekli genç sanatçıyı biraz daha yakından tanıyalım istedik.

1/ 19
Oğuzhan Koçtan kareler

Ferhat Göçer'in seslendirdiği Gül ki Sevgilim adlı şarkının bestecisi ve söz yazarı da olan Koç, 13 Mayıs 1985 Erzincan doğumlu. Sanata ilgisi çok küçük yaşlarda ortaya çıkmış olacak ki 8 yaşındayken Bursa Devlet Konservatuarı'nın hocalarından müzik eğitimi almaya başladı. Ortaokul ve lise yıllarında amatör olarak tiyatro ile ilgilenen Koç, BKM Atölye Oyuncuları'na 2007 yılında katıldı.

2/ 19
Oğuzhan Koçtan kareler

Hem skeç yazıp hem de oynayan Koç aynı zamanda ekip arkadaşı Esen Yenenler ile birlikte bir müzik grubunda da çalıyor.

3/ 19
Oğuzhan Koçtan kareler

Sözlerini yazıp bestelediği Giden Günlerim Oldu adlı şarkısı Gülben Ergen'in son albümünde yer alan Koç şarkının klibinde de rol aldı. 24 yaşındaki Koç, bir yandan da İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümündeki eğitimini sürdürüyor.

4/ 19