Onlar da birbirlerine özeniyor

Onlar da birbirlerine özeniyor

Onlar da birbirlerine özeniyor

Gösteri dünyasının ünlü kadınlarının dünyanın dört bir yanında hayranları ve elbette kıskananları var. Peki ya onların da bazı meslektaşlarına özendiklerini, kimi zaman da onlara benzemek istediklerini düşünüyür müydünüz hiç. İlk anda kulağa tuhaf gelse de bu bir gerçek.

Bakalım gösteri dünyasının hangi ünlü yıldızı hangi meslektaşını daha çok beğeniyormuş.

1/ 8
Onlar da birbirlerine özeniyor

MEGAN GÜZEL KADIN

 

kim kardashian kıvrımlı ve orantılı hatlarıyla birçok kadını kıskandırıyor. O da görünüşe göre halinden memnun. Ama Kardashian'ın da görüntüsüne imrenerek baktığ bir yıldız var: Megan Fox.  29 yaşındaki Fox, iki çocuk dünyaya getirmesine rağmen korumayı başardığı ince hatlarıyla dikkat çekiyor. Kardashian da genç meslektaşının görüntüsünün hoşuna gittiğini söylemişti.

2/ 8
Onlar da birbirlerine özeniyor

ONUN KIVRIMLARI BENDE OLSAYDI...

 

Julie Bowen'in en çok hoşlandığı meslektaşı ise Modern Family adlı yapımda birlikte oynadıkları Sofia Vergara. 43 yaşındaki Vergara dolgun hatlarıyla tanınıyor. Zaten rol arkadaşı Bowen'ı en çok etkileyen özelliği de bu. Çocukluğundan bu yana hem vücut hatlarıyla hem de davranışlarıyla bir "erkek Fatma" olduğunu böyleyen Bowen, rol arkadaşı Vergara'ya hayranlık duyduğunu defalarca diye getirmişti.

3/ 8
Onlar da birbirlerine özeniyor

O BİKİNİ GİYDİĞİ GİYDİĞİ SAHNELER VAR YA

 

Model Brooklyn Decker kendisi de düzgün bir fiziğe sahip. Ama onun en çok hoşlandığı ünlü Jennifer Aniston. Sports Illustrated modeli olan Decker, Aniston'ın kusursuz bir vücuda sahip olduğunu düşünüyor.  Top model, birlikte rol aldıkları Just Go With It filminde Aniston'ın bikini giydiği sahneleri hiç unutamayacağını söylemişti.

4/ 8