Oyuncu olmasaydım…

Oyuncu olmasaydım…

Oyuncu olmasaydım…

Onların imrenilen hayatları var. Kamera karşısında her türlü role her türlü kılığa bürünüyorlar ama onların hayallerini süsleyen meslekler de var. Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angeline Jolie’nin cenaze levazımatçısı olmak istediğine inanabiliyor musunuz? Peki, ekranda gördüğümüz oyuncuları bu meslek dışında bir meslekte düşünebiliyor musunuz? ‘Oyuncu olmasaydım’ haberinde bu sorunun yanıtını bulacaksınız.

Sözcü

1/ 15
Oyuncu olmasaydım…

Angelina Jolie (Cenaze Levazımatçısı) Otuzlu yaşlarının sonundaki başarılı aktris, dünya çapında katıldığı sosyal sorumluluk projeleri ve rol aldığı kaliteli yapımlarla kendisinden söz ettirmeyi biliyor. Ancak tüm bu başarısına ve kazancına rağmen onun da aklından bir zamanlar farklı bir meslek yapmak geçmiş.

2/ 15
Oyuncu olmasaydım…

CBS televizyonu ile yaptığı söyleşide, “Bunun tuhaf olduğunu biliyorum, ancak, çocukken dedemi kaybettiğimde cenaze işlerinin kötü gitmesinden o kadar etkilendim ki, büyüyünce cenaze levazımatçısı olmaya karar verdim” diye konuşan başarılı oyuncuyu belki de hiç tanıma fırsatımız olmayacaktı.

3/ 15
Oyuncu olmasaydım…

Tuba Büyüküstün (Doktor) En son 'Kara Para Aşk' dizisinde izlediğimiz başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün aslında oyuncu olmayı hiç düşünmemiş. Küçüklüğünde kendisine hangi mesleği yapmak istediğini sorduklarında farklı cevaplar veren güzel oyuncu, “Bir doktor ya da mimar olmak istedim ama sanat bana hep uzaktı” diyor.

4/ 15