Partiye bedava gitmiyorlar

Partiye bedava gitmiyorlar

Partiye bedava gitmiyorlar


ELİNİ SIKMAK 150 DOLAR
Görkemli bir servete sahip olan Kardashian ailesi para kazanmaya doymuyor. Şöhret olup servet kazanan aile üyeleri bu şöhreti de her fırsatta servete çevirmeye çalışıyor.

Bunun son örneği de geçtiğimiz hafta sonu yaşandı. In Touch dergisinin haberine göre Kourtney Kardashian Las Vegas'ta bir partide eğlendi.

1/ 46
Partiye bedava gitmiyorlar

Bu arada yüzlerce hayranı da onunla tanışmak için partinin yapıldığı otelin önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Saatlerce bekleyen Kardashian hayranları sonunda hayal kırıklığına uğradı. Bunun nedeni ise Kourtneyş Kardashian'ın hayranlarıyla tanışmak için kişi başına 150 dolar (yaklaşık 292 TL) istemesi oldu.

2/ 46
Partiye bedava gitmiyorlar

Kardashian'ın hayranları bu duruma tepki gösterdi. Bazıları Kourtney Kardashian ile tanışmaktan vazgeçti. "Yeterince paraları yok mu' diyen bazı kişiler kızgınlıkla otelin önünden ayrıldı.

3/ 46
Partiye bedava gitmiyorlar


PARTİYE GİDİP PARA KAZANIYORLAR
Bir çok insan herhangi bir partiye gittiğinde epeyce para harcar.. Kostümü, aksesuarı, yol parası, orada içilen içkinin parası, eve dönüş parası... Yani dışarı adım atmak para.

Ama ünlüler için durum pek böyle değil. Gösteri dünyasında isim yapanlar bir patiye gittiklerinde para harcamak şöyle dursun üste para alıyorlar. Bu iş Türkiye'de belki daha emekleme evresinde ama özellikle Hollywood'da sadece partilerde görünerek servetine servet katan ünlüler bile var.

İşte ünlülerin partilerde ya da çeşitli organizasyonlarda görünme tarifesi.

4/ 46