Pelin Karahan, ‘Artık çok mutluyum...‘

Pelin Karahan, ayrılığın perde arkasını ve değişen aşk anlayışını All’a anlattı.

Pelin Karahan, ‘Artık çok mutluyum...‘

Barselona’da evlendiği pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu’ndan geçen kasımda tek celsede boşanan Pelin Karahan, ayrılığın perde arkasını ve değişen aşk anlayışını All’a anlattı.

1/ 9
Pelin Karahan, ‘Artık çok mutluyum...‘

Muhteşem Yüzyıl’daki boşanma sahnesi ile gerçek hayattaki boşanma davasının aynı döneme denk gelmesini “tesadüf” olarak niteleyen Pelin Karahan, “Nasıl denk geldi diye güldük sette. Ama çekim anında özel hayatımı düşünmedim” dedi. Genç oyuncu boşandıktan sonra eski eşiyle görüşmediğini de sözlerine ekledi:

2/ 9
Pelin Karahan, ‘Artık çok mutluyum...‘

“Kendisiyle artık görüşmüyoruz ama çok sakin bir şekilde ayrıldık. Boşanma yüzünden aşka küsmüş de değilim. Aşk bence çok değerli bir şey, umarım tekrar yaşarım. Yalnız olayım, her şeyi kendi başıma halledeyim demektense hayatı paylaşmayı isterim. Ama açıkçası aşk konusunda biraz fikirlerim değişti. Kendi değerimi bilmeye başladım. Temkinli yaklaşmak değil bu, yine içimden geldiği gibi davranırım ama birisine uyum sağlamak yerine ortak bir noktada buluşmaya çalışırım bundan böyle.”

3/ 9
Pelin Karahan, ‘Artık çok mutluyum...‘

Çok mutluyum artık Ayrılığın kendisini hiç de olumsuz etkilemediğini anlatan Pelin Karahan, aksine hayatının en huzurlu döneminde olduğunu vurguladı: “Hayatımda ilk kez böyle iyi ve huzurlu hissediyorum. Çevremdeki herkes ‘Sana bir şey oldu’ diyor. Gerçekten olumlu bir değişim. Ne istediğimi biliyorum artık; nelere değer verdiğimi biliyorum, daha özgürüm, rahatım, kendime daha çok güveniyorum.

4/ 9