Jülide Ateş'in sorusu Pınar Altuğ'u çıldırttı

Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği 40’, Jülide Ateş'in sunumuyla, Haber Global ekranlarında 3 Aralık Perşembe akşamı televizyoncu, oyuncu Pınar Altuğ’u konuk etti. Ekranların gündem yaratan programı 40’ta Pınar Altuğ Atacan, kendisine yöneltilen 40 soruya çok konuşulacak yanıtlar verdi.

Jülide Ateş'in sorusu Pınar Altuğ'u çıldırttı

1/ 11
Jülide Ateş'in sorusu Pınar Altuğ'u çıldırttı

Jülide Ateş, bu haftaki 40’ta kendisi için bir ilk de yaşadı. Ateş, Pınar Altuğ’a sorduğu “Pınar Altuğ aldatan kadın mı?” sorusuna yanıt olarak “Sana ne” cevabını aldı! O anlar ekrana da yansıdı… İşte, Pınar Altuğ Atacan’lı 40’tan satır başları:

2/ 11
Jülide Ateş'in sorusu Pınar Altuğ'u çıldırttı

İLK KOCAMLA EVLENİRKEN NİYE SEVİYORSUN DİYE SORDUNUZ MU? * Pınar Altuğ aldatan kadın mı? Sana ne ya da kime ne? Neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacım var? Ben ilk kocamla evlenirken ‘niye seviyorsun’ diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Üstelik de boşanan benim! Hayatımın hiçbir döneminde beraberliklerimle ilgili çok açıklamalar yapan kadın olmadım. Evlendiğim zaman niye evlendin diye kimse sormadı, boşanırken sorma hakkı oldu. Biliyorsun bu bizim çok sevdiği bir şeydir. Evlenirken niye evleniyorsun diye sormaz ama, çocuğu ne zaman yapacaksın, o mu oldu diye sorar, bu mu diye sorar. Kaldı ki ben birinin yuvasını mı bozmuşum. Ben kendi evliliğimden vazgeçtim. Dolayısıyla bu beni ve onu ilgilendirir. Acayip olanı ise ne o, ne ben hiç açıklama yapmadık. Herkes konuştu! Konuşmaya istedikleri gibi deva edebilirler, biz ne yaşadığımızı biliyoruz. Hele üzerinden 17 sene geçmiş ve 14 senedir başka bir adamla beraberim, evliliğim var, çocuğum var, tekrar geriye dönüp bunları konuşmak gereksiz ve saçma.

3/ 11
Jülide Ateş'in sorusu Pınar Altuğ'u çıldırttı

“BENİM GİDİŞİM KOVULMUŞUM GİBİ LANSE EDİLDİ!” * Pınar Altuğ dipten nasıl çıktı? Dibe vurmadım ki. Basın işler yolunda gitmediğinde onu daha büyütmeyi ve daha kötü göstermeyi sever, bu bir gerçek. Ay ne kadar mutlular diye atılan bir başlık yerine boşanıyorlar mı daha caziptir; negatif insanlara daha cazip gelir.

4/ 11