Rusların sınır tanımayan partisi

Antalya'nın Kemer'de ilçesinde düzenlenen 'Rus Kulüpleri Festivali' başladı.

Rusların sınır tanımayan partisi

Mart ayında Moskova'da bulunan `We Are Family' adlı gece kulübünde düzenlediği partiyle Rusya'da tanıtımını yapan Club Kemer Aura, sezonun açılış partilerini Ruslar'la yapıyor. 9 Mayıs'a kadar devam edecek açılış partileri için Rusya'dan Kemer'e 500 kişilik turist kafilesi getirildi. Kulübün tamamına yakınının bu özel grupla dolduğu geceye, yine Rusya'dan 24 kişilik özel şov grubu, 15 Rus- Ukraynalı fotomodel, modacı ve 27 dansçı ile Rusya ve Ukrayna'nın gazete, dergi, televizyon, internet siteleri temsilcileri katıldı.

1/ 7
Rusların sınır tanımayan partisi

Gecenin açılışında şov gruplarının dans gösterileri büyük ilgi topladı. Gösterilerin ardından patlayan konfetiler eşliğinde sahneye Rusya'nın ünlü gece kulüplerinde gösteriler yapan Go- Go dansçıları çıktı. Dansçıların barların üzerinde üstsüz yaptığı gösteriler, ilgiyle izlendi. Moskova'daki çılgın eğlencelerini Kemer'e taşıyan şov grupları, sabahın ilk ışıklarına kadar erotik şovlar sergiledi.

2/ 7
Rusların sınır tanımayan partisi

9 Mayıs'ta sona erecek `Rus Kulüpleri Festivali'nin ardından kulüpte sezon boyunca aralarında `Timati' ve `Smash' gibi Rus grupları ve şarkıcıların yer alacağı konserler verilecek.

3/ 7
Rusların sınır tanımayan partisi

4/ 7