Seda Sayan Marie Clairee özel pozlar

Seda Sayan Marie Clairee özel pozlar

Blue jean gibi kadınım her şeyin altına uyarım Seda Sayan ‘Marie Claire’ dergisinin nisan sayısına kapak yüzü oldu. Ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın objektifine birbirinden çarpıcı pozlar veren ünlü sanatçı özel hayatıyla ilgili de bilinmeyenleri anlattı. İşte Sayan’ın röportajından çarpıcı başlıklar:

- Blue jean gibi kadınım. Her şeyin altına uyarım. Gecekondudan geldim. Sarayda da otururum, yer sofrasında da. Blue jean’i nasıl herkes giyer, benim de her kitleye hitap eden ismim var. Sınıfsız, herkese hitap eden, herkesin sevdiği bir kadınım.

1/ 6
Seda Sayan Marie Clairee özel pozlar

- Bana ‘Apoletlerini söküyoruz, artık Seda Sayan değilsin artık’ deyin ben gidip pazarda tezgah açıp otururum. Onun da en iyisini yaparım. Bir gün şöhretini kaybedersen ne olacak diyorlar, ne olacak en fazla geldiğim yere döneceğim diyorum.

- Karakterimde devrimcilik var. Çok gemiler yakarım. Kaşım kalktı mı korkarlar! Zor olduğumu söylerler ki bana göre ben çok kolayım. Belki evliliktede dikiş tutturamamamın sebebi budur.

2/ 6
Seda Sayan Marie Clairee özel pozlar

- Birinin ittirmesiyle, kaktırmasıyla veya seni finanse etmesiyle bir yere gelenden bir şey olmaz. Kendi kafanı çalıştıracaksın, beyni bacak arasında olan erkekten de kadından da hiçbir şey olmaz.

- Her şeyi çalışarak kendim aldım. Kimse getirip de tek taş vermedi, istemedim de zaten. Çok enteresan bir kalkanım var aslında. Ruhumu açmıyorum kimseye. Hayatıma giren hiçbir erkek beni tanımadı. Oysa sorsan hepsi beni çok iyi tanıyorum derler. Tanısalardı hayatımda kalırlardı.

- Geldiğim nokta aklımda bile yoktu. Bundan sonrası yok artık. Ama iyi bir İngilizcem olsaydı Oprah’ı sollardım. Kolaysa gelsin burada program yapsın.

3/ 6
Seda Sayan Marie Clairee özel pozlar

4/ 6