Set aşıkları!

İşte yerli ve yabancı sanat dünyasının en ünlü set aşıkları.

Set aşıkları!

HAYATIMIN BAŞROL OYUNCUSU OLUR MUSUN...

Önce her şey rol gereğiydi... Senaryo öyle yazılmıştı ve onlar da kamera karşısında birbirlerine "aşıkmış" gibi yapacaklardı. Ama sonra işler değişti, senaryo gerçeğe dönüştü, birbirlerine gerçekten aşık oldular. Bazılarının aşkı evliliğe gitti, bazılarınınki kısa sürdü. İşte yerli ve yabancı sanat dünyasının en ünlü set aşıkları.

Kavak Yelleri dizisinin iki genç yıldızı Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci aşklarını evliliğe taşımayı planlayıp nişanlandılar.

1/ 38
Set aşıkları!

BURÇİN TERZİOĞLU VE MURAT YILDIRIM

Fırtına dizisinde başlayan aşklarını evliliğe taşıdılar.

2/ 38
Set aşıkları!

TUBA BÜYÜKÜSTÜN- BÜLENT İNAL

‘Ihlamurlar Altında’ dizisine başladıklarında Bülent İnal ile Tuba Büyüküstün birbirlerini tanımıyordu. Ancak çekimler ilerledikçe aralarında dostluk başladı. Bu dostluk daha sonra aşka dönüştü. İki sevgili dizide birbirlerine delicesine aşık bir çifti oynarken, gerçek hayatta da aynı duyguyu yaşadı. Dizi bittikten bir süre sonra ilişki de bitti.

3/ 38
Set aşıkları!

OZAN GÜVEN VE TÜRKAN DERYA

Bu aşkın farkı yönetmenin kadın, oyuncunun erkek olmasıydı... Yönetmen Türkan Derya ile oyuncu Ozan Güven’in aşkı bir zamanların sevilen dizisi ‘İkinci Bahar’da başladı. Evlenen çiftin şimdi Ali Ateş adlı bir oğulları var.

4/ 38