Şeyma Subaşı ''Bond Kızı'' oldu!

Acun Ilıcalı'yla olan evliliğinin bitmesinin ardından sosyal medyada yaptığı her paylaşım olay olan Şeyma Subaşı bu sefer de Asıl adı Koh Tapu olan ancak "Bond adası" olarak bilinen turistik noktadan birbirinden güzel fotoğraflar paylaştı.

Şeyma Subaşı ''Bond Kızı'' oldu!

Geçen yıl yaz tatilinin büyük bir çoğunluğunu yurt dışında geçiren Şeyma Subaşı, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte İstanbul’a döndü. Türkiye’de çok fazla kalmayan Subaşı, sağlıklı yemekler sattığı iş yerini kapatacağını açıkladıktan kısa bir süre sonra yeni bir yurt dışı tatili için Türkiye’den ayrıldı.

1/ 3
Şeyma Subaşı ''Bond Kızı'' oldu!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan kısa bir süre sonra ilişki yaşayamaya başladığı Gudio Senia ile birlikte Tayland’da tatil yapan Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla ünlü film serisi James Bond’a göndermede bulundu.

2/ 3
Şeyma Subaşı ''Bond Kızı'' oldu!

Asıl adı Koh Tapu olan adayı ziyaret eden Subaşı, “James Bond: The Man With Golden Gun” (Altın Tabancalı Adam) filminin çekildiği yer olması sebebiyle James Bond adası olarak anılan yerden birbirinden güzel kareler paylaştı ve takipçilerinden de ‘Yeni Bond kızı Şeyma Subaşı’ şeklinde yorumlar aldı.

3/ 3