Sinemanın ayrılmaz çiftleri

Sinemanın ayrılmaz çiftleri

Sinemanın ayrılmaz çiftleri

O BENİM BEYAZPERDEDEKİ EŞİM

Onlar son beyazperdenin son dönemdeki en gözde çifti... Kimyaları öylesine uyumlu ki, beyazperdede onları görenler büyülenmiş gibi izliyor.

Bugüne kadar üç filmde birlikte oynayan Jennifer Lawrence ve Bradley Cooper'ın hayranları onları gerçek hayatta da birbirlerine çok yakıştırıyor. Ama iki oyuncu da ısrarla aralarında "romantik" bir ilişki olmadığını söylüyor.

CAooper bir süre önce tüm bu olanları bir tesadüf olarak nitelendirdi. Lawrence'a saygı duyduğunu belirterek "Ondan çok şey öğrendim. Her zaman sizden daha iyi olduğunu bildiğiniz insanlarla birlikte oynamak istersiniz" dedi.

Lawrence da bu övgüleri karşılıksız bırakmayıp esprili bir yanıt verdi: "Ben de onun için aynı şeyleri hissediyorum. Biz kamera karşısında birbirimizin eşiyiz. Ama aramızda seks ilişkisi yok. İş arkadaşıyız."

1/ 26
Sinemanın ayrılmaz çiftleri

Jennifer Lawrence ve Bradley Cooper, Silver Lining Playbook'ta birlikte oynadılar. Kimyaları o kadar tuttu ki herkes onların gerçek hayatta da birlikte olduğunu sandı.

2/ 26
Sinemanın ayrılmaz çiftleri

Daha sonra da American Hustle için birlikte kamera karşısına geçtiler.

3/ 26
Sinemanın ayrılmaz çiftleri

Serena adlı filmde de bir karı- kocayı canlandırdılar.

Biz de kamera karşısındaki kimyaları "tutan" Lawrence ve Cooper'dan yola çıkarak birçok kez birlikte kamera karşısına geçen ve aşık çiftleri canlandıran oyuncuları hatırlayalım istedik.

4/ 26