Son 10 yıla damga vuran skandallar

Gösteri dünyası 2000'lerin başından bu yana seks kasedi skandallarıyla çalkalandı.

Son 10 yıla damga vuran skandallar

Gösteri dünyası 2000'lerin başından bu yana seks kasedi skandallarıyla çalkalandı. İşte en özel anlarını görüntüledikleri kasetleri internete sızan o ünlüler ve yarattıkları skandallar.

1/ 28
Son 10 yıla damga vuran skandallar

Ülkemizde de yayınlanan Grey's Anatomy adlı dizinin yıldızlarından Eric Dane ile eşi Rebecca Gayheart'ın seks kasedi magazin gündemine bomba gibi düştü.

2/ 28
Son 10 yıla damga vuran skandallar

İnternetteki magazin bloglarının manşetlerinde yer alan habere göre Dane ve Gayheart'ın yanısıra eski ABD Gençlik Güzeli Kari Ann Peniche'in de yer aldığı video internette dolaşıyor. Peniche'in oturduğu apartman dairesinde çekildiği iddia edilen videonun bazı bölümlerinde Gayheart ve eski güzellik kraliçesi bir küvette sigara içerken görülüyor.

3/ 28
Son 10 yıla damga vuran skandallar

Eric Dane'in avukatları bunun bir seks kasedi olmadığını sadece çıplak görüntüler içerdiğini iddia etti. Avukatlar "Bunlar içinde evli bir çiftin de yer aldığı özel görüntülerdir. Kamuya gösterimi de planlanmamıştır" açıklamasını yaptı. İki yıl önce çekildiği sanılan 12 dakikalık video hakkında Kari Ann Peniche'in menajeri David Weintraub "Bu bir seks kasedi değil, sadece komiklik olsun diye çekilmiş bir video" dedi. Menajer eski güzellik kraliçesinin Dane ve Gayheart ile yıllardır arkadaş olduğunu da sözlerine ekledi.

4/ 28