Striptizci ünlüler

Bazı Hollywood yıldızları ünlü olmadan önce striptiz yapıyordu..

Striptizci ünlüler

Beyazperdenin güzel ve tercübeli yıldızlarından Marisa Tomei, pek çok yaşıtına nasip olmayacak bir rolle kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini Darren Aronofsky'nin üstlendiği Güreşçi (The Wrestler) adlı filmde Mickey Rourke ile birlikte rol alan Tomei, bir striptizciyi canlandırıyor.

1/ 20
Striptizci ünlüler

44 yaşını sürmesine rağmen böylesine cesaret isteyen bir rolü üstlenen Tomei, aldığı tepkilere bakılırsa bunda da gayet başarılı oldu.

Bu yıl Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin de konuğu olan ünlü yıldız basın toplantısında rolüne nasıl hazırlandığını"Film çekilmeden önce kendisini striptiz kulübüne götürmelerini istediğini anlatan Tomei, “Gider gitmez ‘Aman tanrım, bu hareketleri nasıl yapacağım’ dedim. Çok iğrençti, kötü kokuyordu. Benim için 2 kez temizlediler. Eminim o kulüp hiç bu kadar temiz olmamıştır” dedi. Bu sahnelerin çekimlerinin hiç kolay olmadığını belirten Tomei, “Ama Mickey Rourke bu kulüpler konusunda çok tecrübeli olduğunu söyledi. Fiziki açıdan zordu. Atletik olmalısınız. Zorlandım ama dans etmeyi sevdiğim için yaptım. Rourke çok yardım etti. Çünkü o kadar heyecanlandı ki, ertesi gün evime çiçek gönderdi. Bu konularda şakalar yaparak beni rahatlattı” diyerek anlatmıştı.

The Wrestler bugün Türkiye sinemalarında gösterime girdi.

Tomei böylesine bir rolü üstlenen en yaşlı yıldız belki ama tek değil. Görünüşe göre de beyazperdede daha önce bu tür bir karakteri canlandıran diğer yıldızlar gibi hafızalara kazanacak.

İşte Marisa Tomei ve sinemanın unutulmaz striptiz dansçıları.

2/ 20
Striptizci ünlüler

Kate del Castillo (American Visa)

3/ 20
Striptizci ünlüler

Lindsay Lohan (I Know Who Killed Me/ Katilimi Tanıyorum)

4/ 20