Takıntılı hayranları yüzünden zor anlar yaşadılar

Takıntılı hayranları yüzünden zor anlar yaşadılar

Takıntılı hayranları yüzünden zor anlar yaşadılar

Ünlü olmak kimi zaman o kadar da özenilenecek bir şey değil. Hele bir de takıntılı hayranlarınız varsa.

Benzerine belki korku filmlerinde rastlanabilecek olaylar yaşayan ünlüler de bunun kanıtı. Bazen takıntılı hayranları yüzünden öylesine zor anlar yaşıyor ki ünlüler; haftalarca, aylarca gözlerine uyku bile girmiyor. Hatta aralarında evine kadar giren sapıklarıyla göz göze gelen bile var.  İşin tek iyi yanı çoğu psikolojik sorunlara sahip olan bu sapıkların ya da takıntılı hayranların sonunda yakalanıp demir parmaklıklar ardına gönderilmesi. İşte ünlüler ve kendilerine zor anlar yaşatan sapıkları.

1/ 10
Takıntılı hayranları yüzünden zor anlar yaşadılar

SENİ KESİP KÖPEKLERİME YEDİRECEĞİM

 

 

Michael Douglas ile karısı Catherine Zeta Jones, bir dönem sapık bir hayran yüzünden zor bir dönemden geçti. Dawnette Knignt adlı kadın tam bir yıl boyunca Zeta- Jones'u; kocası Michael Douglas ile kendisinin bir ilişki yaşadığına inandırmaya çalıştı. Knight; Catherine Zeta Jones'a gönderdiği mektuplarda "güzel oyuncuyu parçalayıp köpeklerine yedireceğini" yazdı. Knight yakalandı ve üç yıl hapse mahkum edildi.

2/ 10
Takıntılı hayranları yüzünden zor anlar yaşadılar

BİRLİKTE BALE İZLEMEYE GİDELİM

 

2001 yılında Nicole Kidman da peşini bir türlü bırakmayan sapığı yüzünden korku dolu günler geçirdi. Matthew Hooker adlı adam Kidman'ın evinin telefon numarasını da ele geçirdi. Sürekli güzel oyuncuyu arayan adam onu birlikte bale izlemeye çağırdı. Bununla da yetinmeyip güzel oyuncuya aşk şiirleri ve mektupları gönderdi. O dönemde güvenliğinden endişe ettiğini söyleyen Kidman'ın peşindeki Hooker yakalandıktan sonra "Nicole geçmişte benimle bir süre flört etti" diye bir iddiada bulundu.

3/ 10
Takıntılı hayranları yüzünden zor anlar yaşadılar

YATAK ODASINA KADAR GİRDİ

 

Bu konudaki en korkunç deneyimi yaşayanlardan biri Sandra Bullock. Çünkü onun sapığı ünlü oyuncunun evine girdi. Hem de yatak odasına kadar ! Sapığıyla karşı karşıya gelen Bullock ani bir refleksle kendini tuvalete kilitledi ve polisi aradı. TMZ'nin haberine göre; adamın elinde makineli tüfek gören Bullock, polisler gelene kadar tuvaletten dışarı çıkmadı. Eve giren kişinin 39 yaşındaki Joshua Corbett olduğu belirlendi. Corbett, aktrisin evinden çıkmadan yakalandı.  Dairesinde yapılan aramalarda çok sayıda tabanca ile Sandra Bullock'a ait fotoğraf, materyal ve yazdığı mektuplar bulundu.

Mektuplardan birinde, "Hayatımın sonuna kadar seni ve Louie'yi düşüneceğim. Louie'yi kendi oğlum, seni karım gibi..." yazıyordu. Bullock'ın sapığı Corbett, geçen yıl çıktığı mahkemede  haneye tecavüz, takip ve makinalı tüfek bulundurma suçundan yargılandı. Suçlamaları reddeden Corbett için mahkeme 185 bin dolar (yaklaşık 360 bin TL) kefalet belirledi.

4/ 10