Taytı attı mini elbiseye geçti

Atiye bu kez taytı bıraktı ! Sevilen şarkıcı son konserinde neler yaptı ?

Taytı attı mini elbiseye geçti

Küçükçekmece Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu 7.Uluslararası Göl Festivali kapsamında önceki akşam aralarında Filistin, ABD, Brezilya, Macaristan, TAyvan gibi ülkelerden gelen dansçıların şovu önceki akşam Küçükcekmece'de sergilendi.

1/ 6
Taytı attı mini elbiseye geçti

Sekiz gündür süren festival kapsamında Mustafa Ceceli, Gripin, Kolpa gibi sanatçıların yer aldığı halk konserlerinde son noktayı Atiye koydu. Festivalin kapanışında sekiz ülkeden gelen gençlerle birlikte sahneye çikan Küçükcekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay tüm gençlere teşekkür ederken onlara birer hatıra olarak plaket takdim etti.

2/ 6
Taytı attı mini elbiseye geçti

Aziz Yeinay, Atiye konserinden önce günlerdir festivali takip eden ve kamoyuna bilgilendiren gazetecilere birer teşekkür plaketi takdim etti. Binlerce kişinin katıldığı fesitvalde son olarak sahneyi genç şarkıcı Atiye aldı. Konserlerinde ve özel gecelerde sahne aldığı yerlerde devamlı tayt giymesi ile konu olan Atiye bu sefer tercihi kırmızı mini bir elbiseden yana kullandı. Genç şarkıcı yaklaşık bir buçuk saat süren konserinde Küçükcekmecelilere unutulmaz bir gece yaşattı.

3/ 6
Taytı attı mini elbiseye geçti

4/ 6