Teknoloji kurbanı ünlüler

Teknoloji kurbanı ünlüler

Teknoloji kurbanı ünlüler

PARDON! YANLIŞLIK OLDU

Ünlüler hayatın her alanına giren sosyal paylaşım sitelerini ya da teknoloji ürünlerini bazen öyle yanlış kullanıyorlar ki... Bazıları istemeden özel fotoğraflarını milyonlarca kişiyle paylaşıyor bazıları da duygusal bir anında yazdığı satırlar yüzünden sonra pişman oldu..

Sosyal medya hatalarının son kurbanı ise bir siyasetçi oldu.

1/ 42
Teknoloji kurbanı ünlüler

Sosyal medyanın son kurbanı ise İsveç Sol Partisi'nin eski lideri Lars Ohly oldu. İsveçli siyasetçinin Instagram'da paylaştığı fotoğraf sosyal medyada günün konusu haline geldi.

2/ 42
Teknoloji kurbanı ünlüler

Lars Ohly, yaptırdığı dövmesini çektiği fotoğrafla Instagram'da paylaşmak istedi. Paylaştığı fotoğrafta dövmesinin yanı sıra cinsel organının da göründüğünü fark etmesi üzerine fotoğrafı hemen kaldırdı. İsveç Dışişleri Bakanı ise konuyla ilgili olarak, "Tebrikler, onca yıl sonra kamuoyunda özgün bir çığır açtın" yorumunu yaptı.

3/ 42
Teknoloji kurbanı ünlüler

YA O FOTOĞRAFLAR İNTERNETE SIZARSA

Ünlü TV yıldızı belki de hayatının en zor dönemlerinden birini yaşıyor... Geçen hafta sevgilisiyle birlikte yaşadığı evi soyulan Helen Flanagan, çalınan cep telefonundaki özel fotoğrafların internete sızacağı korkusu içinde.

4/ 42