Tuğba Özayın köpeği zehirlendi

Tuğba Özay'ın Antalya'daki çiftliğinde beslediği Kangal cinsi köpeğinin zehirlendiği iddia ediliyor.

Tuğba Özayın köpeği zehirlendi

Manken Tuğba Özay'ın Antalya'nın Manavgat İlçesi'ndeki çiftliğinde beslenen Kangal cinsi 5 yaşındaki ‘Zeus’ adlı köpeğin zehirlendiği ileri sürüldü.

1/ 7
Tuğba Özayın köpeği zehirlendi

Tuğba Özay'ın annesi Duygu Özay, köpeğin 10 gündür halsiz olduğunu ve birşey yemediğini belirterek, “Durumu Tuğba'ya haber verdim. Telefonda birlikte ağladık” dedi.

2/ 7
Tuğba Özayın köpeği zehirlendi

Tuğba Özay'ın Manavgat İlçesi'ndeki çiftliğinde “Çocuğum” dediği ‘Zeus’ adlı köpeğin zehirlendiği iddia edildi. Çiftlikte yaşayan anne Duygu Özay, köpeğin zehirlenmiş olabileceğini belirterek, “10 gün önce gece köpeklerimiz ‘Zeus’ ve ‘Hera’ huysuzlanmıştı. Bizim çiftliğin bekçisi bir ara dışarı çıkmış ama kimseyi görememiş. Sabah kamera kayıtlarına baktık. Kamerada bir kişi gözüküyor. Köpeklere taş falan atıyor. Biz bu görüntüleri jandarmaya vereceğiz ve suç duyurusunda bulunacağız. Biz köpeğin zehirlendiğini düşünüyoruz” diye konuştu.

3/ 7
Tuğba Özayın köpeği zehirlendi

Köpeğin rahatsızlanmasından sonra kızı Tuğba'ya haber verdiğini belirten anne Özay, “Köpeğin durumunun kötüye gitmesiyle birlikte Tuğba'ya telefon açarak durumu bildirdim. Tuğba da çocuğu gibi sevdiği Zeus için çok üzüldü. Karşılıklı telefonda ağlamaya başladık” dedi.

4/ 7