Türkiyenin güzelleri konuştu

'Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması'nda ilk 4'e giren güzeller yarışmadan sonra bir TV programına katıldı.

Türkiyenin güzelleri konuştu

'Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması'nda ilk 4'e giren güzeller yarışmadan hemen sonra ilk kez Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor'a katıldı. Kraliçe Ebru Şam kalçalarını çok geniş bulduğunu, Senem Kuyucuoğlu ve Ebru Hacıbedel 40 numara olan ayaklarından utandıklarını, Begüm Yılmaz ise 1.80 boyuna karşı 50 kilo olmaktan hiç hoşlanmadığını söyledi ve "Sıfır beden olmak hiç güzel değil ki. Uğraşıyorum, ama kilo alamıyorum" dedi. Kraliçeler özel hayatlarıyla ilgili bilinmeyenleri de programda dile getirdiler...

1/ 11
Türkiyenin güzelleri konuştu

EBRU ŞAM
"Naziler'den korkuyorum"
Kraliçe Ebru Şam "Almanya, Solingen'de yaşıyorum. Oraya döneceğim. Türkler'in, Nazi tehditi altında yaşadığı bir bölge. Okuduğum okulda bana da ayrımcılık yapılıyor. Bir hoca derste beni sürekli görmezden geliyordu. Durumu okul müdürüne ilettim. Hocayı ciddi şekilde uyardılar. Nazi tehlikesi korkunç. Korkuyor ve olayların uzağında duruyorum. Ama bu yaz İstanbul'a yerleşeceğiz. Yarışmadan kazandığım Çekmeköy'deki evimizde oturacağım" dedi.

2/ 11
Türkiyenin güzelleri konuştu

SENEM KUYUCUOĞLU
"Erkeğe benziyorum diye elenmiştim"
Yarışmanın ikinci güzeli Senem Kuyucuoğlu "14 yaşımda bir yarışmaya katılmıştım. Uğurkan Erez beni 'erkeğe benziyorsun, git büyü, öyle gel' diyerek göndermişti. Ant içtim, birkaç yarışmaya katıldım ve sonunda kraliçe oldum. Kampa girmeden önce 4 kişiden evlilik teklifi aldım. Hem de hepsi yüzükleriyle geldi. Ama 19 yaşındayım, daha çok erken" dedi.

3/ 11
Türkiyenin güzelleri konuştu

EBRU HACIBEDEL
"Herkesin favorisi bendim, ama..."
Üçüncü güzel Ebru Hacıbedel "Herkesin favorisi bendim. Kamptaki 21 kız da benim kraliçe olacağımı düşünüyordu. Yürürken bile 'tacı kesin bu kazanacak' diyorlardı. Ebru Şam bile 'Sen varken benim şansım pek yok' diyordu. Sonuca üzülmedim. Kampta nefis vakit geçirdim, bu bile bana yeter" dedi.

4/ 11