Uğruna servet harcanan kadınlar

İşte eşlerinden ayrılan ünlüler ve uğurlarına servet ödedikleri kadınlar..

Uğruna servet harcanan kadınlar

UĞRUNA SERVET HARCANAN KADINLAR

Aşkın ne zaman geleceği belli olmaz demişler. Gerçekten de öyle.. Tam hayatınızın aşkını bulduğunuzu sandığınız sırada birden bambaşka biri aklınızı başınızdan alabilir.

İşte sanat ve iş dünyasının bazı ünlülerinin başına da bu geldi. Hepsinin de yıllar süren mutlu evlilikleri vardı. Ama sonra karşılarına çıkan 'öteki' kadınlara aşık oldular ve onlara kavuşabilmek için de o döneme kadar yol arkadaşı oldukları eşlerine servet ödediler. İşte o ünlüler ve uğurlarına servet ödenen kadınlar.

1/ 33
Uğruna servet harcanan kadınlar

Dünyanın en zengin adamlarından birinin kalbini çalıncaya kadar daha dar bir çevre tanıyordu onu. Babası, Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra ortaya çıkan yeni zenginlerden biriydi. Annesi ise bir moleküler biyolog. Ebeveynleri boşanınca o da annesiyle birlikte taşındığı Los Angeles'ta büyüdü. Güzelliğiyle zaten dikkat çekiyordu ama, Rus tenisçi Marat Sarafin ile yaşardığı fırtınalı aşk ilişkisi onu daha geniş bir çevreye tanıttı. Ama ne zaman ki dünyanın en zengin adamlarından biri olan Roman Abramoviç'in kalbini çaldı işte o zaman bütün dünya Daria Zhukova'nın adını duydu.

2/ 33
Uğruna servet harcanan kadınlar

Kolay değil. Kendisinden 15 yaş büyük Abramoviç, 16 yıllık eşi ve 5 çocuğunun annesi İrina'dan boşandı. Üstelik de en az 2 milyar dolar karşılığında. Rakam kesin olarak bilinmiyor ama Abramoviç'in eski eşine 10 milyor dolar verdiği de söyleniyor. Üstelik bununla da sınırlı kalmadı. Roman Abromoviç, genç sevgilisine 300 bin dolarlık bir malikane aldı. Moskova'da bir sanat galerisi açtı. Model olarak tanınan ama aslında bir modacı olan Daria Zhukova'nın Kova&T adlı kendi giyim markası da var. Sözün kısası Daria sadece zengin bir adamın kalbini çalan bir güzel değil aynı zamanda aklına koyduğunu yapan, güçlü ve başarılı bir kadın.

3/ 33
Uğruna servet harcanan kadınlar

4/ 33