Ünlü kadınlar da bir devri kapattı

Ekonomik krizle birlikte ünlülerin "Bir giydiğimi bir daha giymem" devri de bitti

Ünlü kadınlar da bir devri kapattı

Başak Sayan
Borçlarımı kapatmaya çalışıyorum!
Aslında krizin Türkiye'yi önümüzdeki ay ve nisanda daha çok etkileyeceğini düşünüyorum. Krizin orta sınıfı yok etmesinden; zenginlerin daha zenginleşip, fakirlerin daha da fakirleşmesinden endişe duyuyorum. Ama ben zaten çok para harcayan biri değilim. Kara günler için para biriktiririm. Şu anda da borçlarımı kapatmaya çalışıyorum.

1/ 8
Ünlü kadınlar da bir devri kapattı

Deniz Seki
Sahne fiyatlarımda artık daha esneğim
Gerçekten bizi zor bir dönem bekliyor. Ama ekonominin düzeleceğini düşünüyorum. Bu tip kaos ortamlarında önce eğlence sektörü etkileniyor. Orkestra arkadaşlarımla fiyatlarımızda esnek olma kararı aldık. Harcamalarıma dikkat ediyorum, kostüm ve aksesuvarlarımda kısıtlamaya gidiyorum. Zaten müzik dışında bir şeye yatırım yapmıyorum.

2/ 8
Ünlü kadınlar da bir devri kapattı

Fadik Sevin Atasoy
Süper kahramanlar hep krizlerde çıkar
Kriz dünyaya Amerika'dan yayılmaya başladı. ABD böyle sıkıntılı günlerde, süper kahramanlar yaratır. Örneğin Superman de kriz sonrası yaratılmış. Ve nihayet yeni kahramanlarını da sunuyorlar. Obama ve eşi romantik bir filmdeymiş gibi kameraya gülümsüyor. Filmin adını da Time Square'deki ışıklı panolarda görür gibiyim: 'Süper Kahraman Obama Krize Karşı'.

3/ 8
Ünlü kadınlar da bir devri kapattı

Hale Caneroğlu
Artık yurtdışı kaçamağı yapmıyorum!
Kriz beklenen bir durumdu ve müzik piyasasını etkiledi. Ama hepimiz yaşadığımız bu ortamdan kendimize bir ders çıkarmalıyız. Ben de kıyafet alışverişlerimi durdurdum. Ve hafta sonu yaptığım yurtdışı kaçamaklarını da askıya aldım. Böyle yaparak krizi en az hasarla atlatabileceğimi düşünüyorum.

4/ 8