Ünlüler nerede tatil yapıyor ?

Gösteri ve sosyetenin ünlüleri nerede tatil yapıyor ?

Ünlüler nerede tatil yapıyor ?


Yazın gelmesiyle birlikte ünlü isimler de güneşin ve denizin tadını çıkarmaya başladı. İşte, ünlü isimlerin stres attıkları yerler

Son dönemde tasarımlarıyla moda dünyasında kendine yer edinmeyi başaran İvana Sert, tatilini yaptığı Bodrum Türkbükü'nde görüntüsüyle fırtınalar estiriyor.

1/ 21
Ünlüler nerede tatil yapıyor ?


İlk aşk kareleri

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un yakın arkadaşı olan iş adamı Serdar Cümbüş ile Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu'nun kızı Şule Zorlu, Bodrum'da baş başa tatile çıktı.

2/ 21
Ünlüler nerede tatil yapıyor ?

Uzun süredir mutlu bir beraberlik sürdüren çift, geçtiğimiz hafta tatillerini geçirmek için geldikleri Bodrum'da samimi bir şekilde objektiflere yakalandılar. Yalıçiftlik Sea Garden Oteli'ne yakın bir koyda gördüğümüz çift, ilk kez bu kadar samimi ve sevgi dolu bir şekilde fotoğraf karelerine yansıdılar. Serdar Cümbüş'ün kullandığı küçük bir Zodyak ile koylarda gezintiye çıkan sevgililerin bu romantik anları, birbirlerine duydukları aşkın ne kadar da büyük olduğunu gösteriyordu sanki.

3/ 21
Ünlüler nerede tatil yapıyor ?


Bodrum'un yeni stil ikonu kim

Yatırım danışmanı Aytek Şavkan ve Brezilyalı sevgilisi Martha Graeff Şavkan, geçtiğimiz yıl Çubuklu 29'da evlendikten sonra ilk kez geldikleri Bodrum'da gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaştılar. Princess Otel'in iskelesinden denize giren çift, gazetecileri görünce üstlerini giyinip içeri geçtiler. Tabii bu sırada dikkat çeken kişi Martha Şavkan oldu. Güzel fiziğini mayokinisiyle daha da ön plana çıkaran Şavkan, plaj çantası ve gözlüğüyle kombinlediği plaj kostümüyle yeni 'stil ikonu' olmaya adaydı.

4/ 21