Ünlüler ticareti sevdi!

Ünlüler ticareti sevdi!

Ünlüler ticareti sevdi!

Günün birinde Erkan Petekkaya’dan et, Ozan Güven’den ise ayakkabı alabilir, İbrahim Kutluay’ın mekanında yemek yedikten sonra Oktay Kaynarca’nın oto yıkamacısında aracınızı yıkatabilirsiniz.

1/ 19
Ünlüler ticareti sevdi!

Onlar kendi alanında sayısız başarılara imza atmış isimler. Bazıları oyuncu, bazıları şarkıcı, bazıları ise sporcu. Fakat onların asıl ortak noktası kazançlarını farklı yatırımlara dönüştürmüş olmaları. Her yerde bir ünlünün dükkanına rastlanabilen günümüzde Samanyolu’nun medya& magazin dergisi Kehkeşan ise sanat camiasından ticarete atılan ünlü isimleri derledi. İşte o isimler;

2/ 19
Ünlüler ticareti sevdi!

BAYHAN

2003 yılında düzenlenen Popstar yarışmasıyla ünlenen Bayhan Gürhan iki albümden sonra ilk işi olan çiğköfteciliği de unutmadı. Şimdilerde STV’nin Kendimize Doğru dizisinde oynayan şarkıcının şirin dükkanı Ortaköy’de B.Ç adı altında çiğköfte severlere hizmet veriyor.

3/ 19
Ünlüler ticareti sevdi!

EBRU GÜNDEŞ

1993 yılında çıkardığı Tanrı Misafiri albümü ile adını tüm Türkiye’ye duyuran Ebru Gündeş’in, abisi Cengiz Kumartaşlıoğlu ile Tekirdağ Muratlı’da aldığı büyükbaş hayvancılık tesisi bulunuyor. Her geçen yıl tesisi biraz daha büyüten şarkıcı Ege ve Marmara’da aldığı yeni yerlerle besicilik işine tamamen adapte olmuşa benziyor. Ebru Gündeş, Güntaş Tarım Hayvancılık ismi altında besicilik faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

4/ 19