Ünlüler ve kardeşleri

Ünlüler ve kardeşleri

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı, Ebru Gündeş’in yıllar önce öldüğünü söylediği ama sağ olduğu ortaya çıkan babası Remzi Gündeş’in antika dükkânına canlı canlı 3G bağlantısı gerçekleştirdi.

1/ 85
Ünlüler ve kardeşleri

Ebru Gündeş babasının aynı zamanda ev olarak da kullandığı ve sahibi öldüğü için mirasçıları tarafından satışa çıkarılan dükkanını satın almıştı. O dükkanın önüne giderek Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş’le görüşen Söylemezsem Olmaz ekibi“Bu aile içinde bir olay ben bunu dışarıya taşımak istemiyorum.” Yanıtını aldı.

2/ 85
Ünlüler ve kardeşleri

Canlı yayında Remzi Gündeş’in kendisi gibi esnaf arkadaşlarıyla konuşuldu. Dükkânını çok seven Remzi Gündeş’in satılması zorunlu olan dükkânını Ebru Gündeş’in satın aldığını bu işe Remzi Gündeş’in çok sevindiğini söyleyen esnaf arkadaşı Ebru Gündeş’in babasının hasta olduğu dönemde birkaç kez ziyarete geldiğini de anlattı.

3/ 85
Ünlüler ve kardeşleri

20 senedir antika dükkânında yaşayan Remzi Gündeş’in Ebru Gündeş’in annesiyle evliliğinden sonra bir evlilik daha gerçekleştirdiği ve bu evlilikten otuzlu yaşlarda bir kızının daha olduğunu söyledi.

4/ 85