Ünlülerin aile trajedileri

Dışarıdan bakıldığında hayatları da pek çok kişiyi özendirecek türden. Sınırsız paraları, şöhretleri, evleri, arabaları.. Kısacası para ile satın alınabilecek her şeyleri var. Ama bazıları geçmişte öyle trajediler yaşadı ki. İşte ünlülerin aile trajediler

Ünlülerin aile trajedileri

ASLINDA ONLARIN YERİNDE OLMAYI HİÇ İSTEMEZSİNİZ

Dışarıdan bakıldığında hayatları da pek çok kişiyi özendirecek türden. Sınırsız paraları, şöhretleri, evleri, arabaları.. Kısacası para ile satın alınabilecek her şeyleri var. Ama bazıları geçmişte öyle trajediler yaşadı ki. İşte ünlülerin aile trajedileri...
 

1/ 103
Ünlülerin aile trajedileri

GERİ GELECEKLERİNİ BİLSEM BÜTÜN SERVETİMİ VERİRDİM

Hazırladığı yarışma programlarıyla Türkiye'nin en başarılı televizyoncularından biri olan Acun Ilıcalı, son olarak da "büyük transfer" ile gündemdeydi.

200 TL stajler maaşıyla kariyerine başlayan Ilıcalı, kısa sürede elde ettiği mesleki başarıları ve dudak uçuklatan servetiyle de gündemde. Ama onun hayatı da dışarıdan göründüğü kadar kusursuz değil. Bütün başarısına rağmen onun da içini kemirip duran büyük bir acı var.

2/ 103
Ünlülerin aile trajedileri

Bugün kendisi iki evliliğinden üç kız çocuk babası olan Ilıcalı, kendi anne ve babasını çok erken yaşta kaybetti. Hem de hiç beklenmedik bir anda bir trafik kazasında.

3/ 103
Ünlülerin aile trajedileri

Yani bu mutlu aile tablosu ne yazık ki uzun süre devam etmedi. Ilıcalı ailesinin mutluluğu sadece siyah- beyaz fotoğraflarda kaldı.

4/ 103