Ünlülerin aşk skandalları

Ünlülerin aşk skandalları

Ünlülerin aşk skandalları

Kaan Tangöze'nin eşini Kıvılcım Ural ile aldatmasının yankıları sürerken, olay hakkında yorum yapan pek çok kişinin de bir zamanlar benzer olayları yaşamış olması muhtemel. Hatta ünlülerin bile... Herkes şimdilerde Kıvılcım Ural'ı konuşuyor ama, bir zamanların "kıvılcım" çıkartan ünlülerini Radikal derledi...

Feraye

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun evliliği çalkantılı da olsa yıllarca sürdü. Hülya Avşar da aldatma konusuna çok fazla takılmadığını söylüyordu ama en son Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç ile Bebek’te bir mekan çıkışında görüntülenmesi üzerine ipler koptu. Hülya Avşar bu kez evliliğini bitirme kararı aldı ve kavgasız gürültüsüz boşandılar. Boşanmanın ardından Kaya Çilingirolu, Feraye Tanyolaç ile evlendi. çiftin şimdi Kaya adında bir de oğulları oldu. Feraya Tanyolaç ismi Türkiye'de adeta bir üçüncü kişi ikonu oldu!

1/ 18
Ünlülerin aşk skandalları

Can Tezal / Yağmur Atacan

Pınar Altuğ'un ayrıldığı sevgilisi Tony Teodoridis, askerdeyken aldatıldığını iddia etmişti. İkilinin arasına girdiği iddia edilen Can Tezal'ın Pınar Altuğ hakkındaki açıklamalarının ardından Teodorikis; "Can'ın bütün bunları basınla paylaşmasının tek sebebi, başka birisinin olması. Pınar benden ayrılıp Can'la görüşmediği için, Can böyle bir şey yapmış olabilir. Bence Can'ın da canı yandı" şeklinde açıklamalar yapmıştı. Bir süre sonra Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan ilişkisi yavaş yavaş ortaya çıkmıştı.

2/ 18
Ünlülerin aşk skandalları

Hülya Avşar

Feraye olayıyla aldatılmayı yaşayan Hülya Avşar, bir zamanların en ünlü aldatma olayında ise bu sefer araya giren kadın konumuna düşmüştü. Tanju Çolak'ın eşi Aysu'nun Hülya ve Tanju'ya zina davası açması Türkiye'deki en sansasyonel olaylardan biriydi.

3/ 18
Ünlülerin aşk skandalları

Asena

İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile birlikte yaşadığı dönemde onu ünlü oryantal Asena ile aldatmış ve magazin dünyasını sallayan olaylar silsilesi başlamıştı. Topuklardan kurşunlamalara kadar varan olaylar uzun süre gündemden düşmemişti.

4/ 18