Ünlülerin karanlık yüzü

Ünlülerin karanlık yüzü

Ünlülerin karanlık yüzü

Gösteri dünyasının ünlülerini genellikle gülen yüzleriyle bilirsiniz değil mi? Bazı ististai durumlar dışında kamera ya da objektif karşısında en iyi görüntülü vermeye çalışırlar. Ama bir de madalyonun öbür yüzü var kuşkusuz. Yani perde arkasında ünlülerin gülen yüzleri değişip bambaşka hallere bürünebiliyor. Onlar da onca şöhretlerine rağmen, kimi zaman küçük kıskançlıkların, çekememezliklerin ve biraz da meslekleri gereği sahip oldukları egonun kurbanı olabiliyorlar.

İşte ünlülerin her zaman göstermedikleri o karanlık ve hatta biraz da zalim ve kaprisli yüzleri.

1/ 8
Ünlülerin karanlık yüzü

SET EKİBİNE KAN KUSTURDU

Katherine Heigl, son dönemde rol aldığı romantik komedi filmleriyle öne çıktı. Kamera karşısında da her zaman güler yüzlü ve sevimli. Peki ya gerçek hayatta nasıl dersiniz ! Her zaman göründüğü gibi değil. Heigl'in film setlerinde oldukça zor bir kişi olduğu söyleniyor. Life As We Know filminin setinden bir görevlinin anlattıklarına göre Katherine Heigl, filmde giydiği kostümlerden şikayet etmek,  rol gereği söylemesi gereken cümleleri unutmak, karavanına girip saatlerce çıkmamak ve çekim ekibini bekletmek gibi kötü özelliklere sahip.

2/ 8
Ünlülerin karanlık yüzü

MİKROFONLARININ SESİNİ KISTIRDI

 

Beyonce, günümüz müzik dünyasının en ünlü ve en çok kazanan yıldızlarından biri.  O kadar çok çalışıyor ki kimse bunu hak etmediğini söyleyemez. Genellikle kameralar karşısında güler yüzlü en azından saygılı bir görüntü sergiliyor. Ünlü şarkıcı, önceki yıl Süper Kupa finalinde bir sürpriz yaptı ve eski grup arkadaşlarıyla yani Destiny's Child üyeleriyle birlikte sahneye çıktı. Elbette bu herkes için sevindirici bir gelişme oldu.

Ama Beyonce'nin grup arkadaşları Kelly ve Michelle'e bir başka sürprizi daha vardı: Kendi mikrofonunun sesini açtırdı ve iki arkadaşının mikrofonunun sesini kıstırdı.  Ayrıca onları grup halinde ünlü ettikleri şarkılardan değil kendi in ünlü şarkılarından birini selendirmek zorunda da bıraktı.

3/ 8
Ünlülerin karanlık yüzü

SANA İMZALARSAM HERKESE İMZALAMAM GEREKİR

 

Cameron Diaz neredeyse çocukluk çağlarından bu yana sinema dünyasının içinde. Aslına bakılırsa ne zaman, nerede ve nasıl davranılacağını da bilmesi gerekiyor. Ama Diaz, başrolünü üstlendiği Sex Tape filminin galasında hayranlarına hiç beklemedikleri ve belli ki kendisine yakıştıramadıkları bir şey yaptı. Kendisiniden bir imza bir de birlikte fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranını "Eğer bunu senin için yaparsam diğer herkes için de yapmam gerekir" diyerek tersledi.

4/ 8