Ünlülerin kilo sorunları

Yaz ayları yaklaşırken Hollywood yıldızlarını kilolarıyla başa çıkma telaşı sardı.

Ünlülerin kilo sorunları

Britney Spears
"Çok çalıştığım için yüksek besin değeri olan ve bana enerji verebilecek gıdalar tüketiyorum. Mısır gevreği, Sezar salatası, çorba gibi hem tokluk veren hem de kilomu kontrol etmemi sağlayan yiyecekleri tercih ediyorum. Hamburger ve hindili sandviçler yiyememekse en zorlandığım şey. Streching yapmayı ve mekik çekmeyi seviyorum ama çok egzersiz yapmak bacaklarımı kalınlaştırıyor. Dans beni formda tutuyor. Her gün yoga yapıyorum. Sonunda da kendimi dondurmayla ödüllendiriyorum."

1/ 7
Ünlülerin kilo sorunları

Madonna
"Vejetaryen olduğum için bolca çiğ sebze tüketiyorum. İtalyan yemeklerini çok severim, özellikle sebze çorbası ve Sezar salatası favorilerim. Spor konusunda verebileceğim en önemli tavsiye aşırıdan kaçınmanız. Uzun yıllar boyunca antrenörlerim bana gereğinden fazla egzersiz yaptırdılar. Sonra fark ettim ki bu vakit kaybından başka bir şey değil. Şimdi sadece bir buçuk saatimi yogaya ayırıyorum."

2/ 7
Ünlülerin kilo sorunları

Jennifer Lopez
"Kahvaltıda yumurta beyazı, öğlenleri karbonhidrat ağırlıklı yiyecekler, akşamlarıysa salata yiyorum. Vazgeçemediğim alışkanlığımsa kahvenin yanında yediğim kurabiyeler. Vücudumun fit kalması için çalışıyorum ama asla anoreksik bir fiziğe sahip olmak istemem. Aerobik ve kas çalışmalarından oluşan düzenli bir egzersiz programım var. 'Enough' filmimin çekimlerinden önce Krav Maga'dan dövüş sanatları dersi aldım."

3/ 7
Ünlülerin kilo sorunları

Jennifer Aniston
"Diyet değil, yaşam tarzı olarak Zone yöntemini tercih ediyorum. Bu beslenme alışkanlığına göre yüzde 40 karbonhidrat, yüzde 30 protein ve yüzde 30 yağ tüketiyorsunuz. Kısacası şekerli ve nişastalı gıdaları azaltırken, et ve sebze tüketiminizi artırıyorsunuz. Mesela kahvaltıda yumurta, yoğurt ya da kek, öğlen yemeğinde salata, akşam yemeğindeyse tavuk, balık ya da kırmızı et yiyebilirsiniz. Ekmek ve makarnadan uzak durmalısınız. Spor olaraksa, sadece haftada üç kez, birer saatlik kardiyo egzersizleri yapıyorum."

4/ 7