Ünlülerin makyajsız halleri

Ünlü yıldızları makyajsız sokakta görseniz tanıyamazsınız..

Ünlülerin makyajsız halleri

Baharat Kızlar grubunun Victoria Beckham'dan sonra en çok göz önünde olan üyesi Mel Brown, zayıfladıktan sonra da objektiflerle barışmıştı. Hep en güzel haliyle görüntülenen Mel B. bu kez fena yakalandı. Makyajsız yüzüyle kelimenin tam anlamıyla korkunç görünen Mel B. göründülendiğini anlayınca hemen arabasına binerek uzaklaştı.

1/ 41
Ünlülerin makyajsız halleri

Mel B'nin bakımlı hali.

2/ 41
Ünlülerin makyajsız halleri

Taking Chances adlı dünya turnesini sürdüren ünlü şarkıcı Celine Dion, gördüğü ilgiden son derece memnun. Son olarak New York'ta bulunan Dion, otelden dışarı adımını atar atmaz çevresi imza isteyen hayranları tarafından sarıldı. Sabırla gümümseyerek hepsine tek tek imza dağıtan Dion, daha sonra oradan ayrıldı.

Celine Dion, bu ilgiden memnundu memnun olmasına ama onu görüntüleyen basın mensupları başarılı şarkıcının görüntüsünü 'ti'ye almaktan da geri durmadı. Makyajsız yüzünü güneş gözlüklerinin ardına gizlemeye çalışan Celine Dion, üstüne üstlük yoğun turne programı yüzünden oldukça da yorgun görünüyordu.

Uzun sözün kısası Celine Dion da makyajsız görüntülendiği için magazin basınının rdiline düşen son ünlü oldu. İşte gösteri dünyasının ünlülerinin tıpkı sıradan insanlar gibi doğal halleriyle dışarı çıktıklarında sergiledikleri görüntü ve profesyonel ustaların elinde güzelleştikten sonra sergiledikleri görüntü arasındaki farklar.

3/ 41
Ünlülerin makyajsız halleri

4/ 41