Ünlülerin şaibeli aşkları

Ünlülerin şaibeli aşkları

Ünlülerin şaibeli aşkları

Şöhret gerçekten zor iş. Sürekli göz önünde olanların hayatları onları bazen uzaktan tanıyan bazen de hiç tanımayan insanlar tarafından mercek altına alınıp didik didik inceleniyor. Buna aşkları ve evlilikleri de dahil.

Hatta bu aşkların ve evliliklerin "reklam olsun"  diye yaşandığı iddiaları bile ortaya atılıyor.

Aslına bakılırsa Hollywood'da da ülkemizde de aşkları konusunda kafalarda soru işaretleri uyandıran ünlü çiftler var. Üstelik bu iddiaların hangisinin gerçek olduğu hiçbir zaman kanıtlanamaıyor. Tabii eğer aşkı yaşayan kişilerden biri bunu itiraf etmemişse.

Gösteri dünyasının en 'şaibeli' aşklarını hatırlayalım istedik.

1/ 8
Ünlülerin şaibeli aşkları

YOKSA YALAN MIYDI ?

 

High School Musical adlı diziyle genç yaşta yıldızı parlayan Vanessa Hudgens ve Zac Efron'ın aşkının "sahte" olduğu yıllardır konuşuluyor. Kamera karşısında birbirine aşık genç bir çifti canlandıran  Hudgens ve Efron'ı, hayranları  gerçek hayatta da öyle görmek istedi.  İddialara göre iki genç oyuncu biraz yapım şirketinin senaryosuna biraz da kendi senaryolarına uyarak hayranlarına görmek istediklerini gösterdi. Paparazzilerin objektifleri karşısında deli gibi aşık bir çift izlenimi yarattılar. Ama kameralar kapalıyken neler olduğundan kimse emin değil. High School Musical ekrana veda ettikten sonra onlar da yollarını ayırdılar. Yani dizi bitti aşk da bitti.

2/ 8
Ünlülerin şaibeli aşkları

İHANET SON NOKTAYI KOYDU

Haklarında benzer bir iddia ortaya atılan ünlü çiftlerden biri de Robert Pattinson ve Kristen Stewart. Alacakaranlık serisiyle ünlenen genç oyuncuları;  hayranları birbirine çok yakıştırdı.  Film gişeleri 'sallarken' Pattinson ve Stewart'ın da gerçek hayatta da aşk yaşadıkları duyuldu. Bazı eleştirmenler genç oyuncuları "filminizin reklamı için bunu yapıyorsunuz" diye eleştiri bombardımanına tutarken, Rober Pattinson bu iddiaları yalanladı. Kristen Stewart'ın ihaneti ise ilişkiye son noktayı koydu. Genç çift toparlamaya çalıştıysa da hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

3/ 8
Ünlülerin şaibeli aşkları

BİRKAÇ ŞARKILIK İŞ DEĞİL

 

Profesyonel amaçlarla ilişki yaşadıkları ileri sürülen ünlü çiftlerden biri de Harry Styles ise Taylor Swift oldu. Swift'in I Knew You Were Trouble ve Style ardlı şarkılarını Styles için bestelediği zaten biliniyordu Ama genç çiftin ilişkisi sadece birkac şarkılık değildi iddialara göre. Kariyerinin zirvesine çıkmış iki ünlü gencin aşkı hayranlarının her zaman ilgisini çekecek  bir durumdu.  Yine ileri sürüyenlere göre Styles ve Swift de bu durumdan kariyerleri adına yararlandı. Bir süre sonra da yollarını ayırdılar.

4/ 8