Ünlülerin trafikteki maceraları

İstanbul trafiğinden bıkan ünlüler bakın nasıl çözüm buluyorlar..

Ünlülerin trafikteki maceraları

Motosiklet alacağım

Tolga KAREL: İstanbul trafiğinden tam anlamıyla bıkmış durumdayım. Köprüyü geçmek ıstırap veriyor. Karşı yakada bir iş görüşmem olduğu zaman o günüm ölüyor. En güzeli bir motosiklet satın alacağım. Hem özgürlüğümü yaşayacağım hem trafikte bekleme derdinden kurtulacağım.

1/ 7
Ünlülerin trafikteki maceraları

Hayatımın bir parçasıydı

Gül GÖLGE: Evlenmeden önce Bağdat Caddesi'nde oturuyordum. O zamanlar trafik hayatımın bir parçası olmuştu. Şimdi Kemerburgaz'da oturuyorum. Trafik sorunum hiç yok. Ama bu sefer de trafiğe olan tahammülümü tamamıyla kaybettim. Yine de araba kullanmayı seviyorum.

2/ 7
Ünlülerin trafikteki maceraları

Toplu taşıma araçları iyi

İlker KIZMAZ: Geçenlerde akşam 18:00 sularında Beşiktaş'tan Ortaköy'e gidebilmek için 11 tane taksi durdurdum. Tam bir facia. Vaktimi trafikte harcamamak için trafiğin yoğun olduğu saatlerde dışarı çıkmamaya gayret ediyorum. Genelde toplu taşıma araçlarını tercih ediyorum.Geç kalmamak için 1 saat önce çıkıyorEce Uslu: Beş dakikalık mesafeyi yirmi dakikada katediyorum. Trafiğin, insanların zamanını ve parasını nasıl yok ettiğini üzülerek görüyorum. İşe geç kalmamak için bir saat önceden yola çıkıyorum. Kısa mesafelerde taksi kullanırım.

3/ 7
Ünlülerin trafikteki maceraları

Magandaları dövdürdü

Perihan SAVAŞ: Trafik yüzünden hiçbir işime saatinde yetişemiyorum. Kadın sürücülere bakış biraz daha farklı oluyor. Bir gün birisi beni sıkıştırmaya kalktı. Önüne kırdım direksiyonu, hesap sordum. Diğer şoförler de geldi, bir güzel patakladılar adamı.

4/ 7