Yabancı Gelin başlıyor!

10 Yabancı gelin adayının evlenmek için yarışacağı "Yabancı Gelin" başlıyor...

Yabancı Gelin başlıyor!

10 genç kız, aradıkları aşkı bulup evlenmek için ülkelerinden ayrıldı, yüzlerce kilometre yol aşıp Türkiye’ye geldi. Onlar kameralarla dolu bir evde kendilerini hem Türk gençlerine, hem de annelerine beğendirmeye çalışacak, yaşananlar da bu akşamdan itibaren Star TV’de yayınlanacak. Yarışmacı olan her yabancı gelin adayının 3000 Euro almaya hak kazandığı “Yabancı Gelin” yarışmasında birinci olacak çifti tam 50.000 Euro ödül bekliyor.

1/ 13
Yabancı Gelin başlıyor!

SUNUCU SEMA ÖZTÜR

Bu ilginç yarışmayı ise Sema Öztürk sunacak.

2/ 13
Yabancı Gelin başlıyor!

101 AKVİLİNA

Litvanyalı Akvilina, henüz 19 yaşında. Seyahat etmeyi seviyor. Fransa, Polonya, ıtalya ve Estonya’yı gezmiş. şimdi de “Yabancı Gelin” için Türkiye’de... Lise mezunu olan ve modellik yapan yarışmacı, kıskanç erkeklerden hoşlanmadıðını söylüyor. Onun için karşılıklı saygı ve aşk, bir ilişki için olmazsa olmazları...

3/ 13
Yabancı Gelin başlıyor!

102 NİŞONA

Konservatuvar mezunu bir şarkıcı olan 24 yaşındaki Nishona, 2,5 yıldır Antalya’da yaşıyor. Özbek güzelin en büyük tutkusu, aşk filmleri izlemek. Uzun boylu ve yakışıklı erkeklerin dikkatini çektiðini söyleyen Nishona, birlikte olacaðı kişinin ayakkabı seçimine dikkat etmesi gerektiğini sözlerine ekliyor.

4/ 13