Yalın da gardrobunu açtı

Yalın da gardrobunu açtı

Hazırladığı moda bloğuyla popüler hale gelen Buse Terim ünlülerin gardroplarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Terim, şimdi de şarkıcı Yalın'ın gardrobunun kapılarını açtı.

Terim, Yalın ile moda üzerine bir de röportaj gerçekleştirdi.

1/ 12
Yalın da gardrobunu açtı

Yalın, eskiden alışveriş yapmayı sevdiğini ama şimdi bundan sıkıldığını itiraf etti. Genç şarkıcı alışveriş için genellikle yurtdışını tercih ettiğini de söyledi.

2/ 12
Yalın da gardrobunu açtı

Yalın "Sürekli takip edip hemen yeni bir şeyler almak istiyorum. Hele sahne için bir kere giyiyorum ve bir daha da giyemiyorum. Aslında burada da çok güzel şeyler var ama bana olmuyor. Benim bedenime göre yok maalesef. Birkaç yerde var sadece o da çok az. Çok güzel şeyler görüyorum beğeniyorum ama kendime göre yaptırmam gerekiyor hepsini ki o da beğendiğim şeyin şeklini bozuyor" dedi.

3/ 12
Yalın da gardrobunu açtı

Yalın, genç erkekler için moda tüyoları da verdi: "Ben bütün arkadaşlarıma da aynı şeyi söylüyorum. Baskılı, yazılı t-shirt, gömlek, pantolon hatta özellikle yırtık olanlardan uzak dursunlar bence. Ben hiç sevmiyorum ve hep giyinirken gömlek de sade olsun, t-shirt de baskısız olsun istiyorum. Bence ne kadar sade o kadar iyi; çünkü üzerinizde taşıdığınız herhangi bir baskı veya yazı bütün dikkati oraya veriyor. Örneğin kocaman bir ejderha kafası olan bir t-shirt giyerseniz bütün dikkati oraya çekersiniz. Ne kadar sade o kadar cool ve güzel göründüğünü düşünüyorum. Kadınlar için de aynı şekilde."

4/ 12