Yaş farkı aşka engel mi ?

Gösteri ve sosyetenin önde gelen isimleri bu soruya cevap verdi..

Yaş farkı aşka engel mi ?

YAŞ FARKI AŞKA ENGEL Mİ?

Ünlülere sorduk:

*Aşkın yaşı var mı?

*İlişkide yşın önemi var mı?

*Aralarında yaş farkı olan ünlüleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

*İş adamı Halis Toprak'ın evliliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

1/ 20
Yaş farkı aşka engel mi ?

Bu evlilikler ‘fark’ atıyor

71 yaşındaki ünlü iş adamı Halis Toprak’ın 17 yaşındaki Nazlıcan Tagizade ile evlenmesi, geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düştü. Toprak’ın torunu yaşında bir genç kızla evlenmesi büyük tepki topladı. Biz de konuyla ilgili ünlülerin ve uzmanların yorumunu aldık. Tabi, şöhretler dünyasının aralarında büyük yaş farkı olan çiftlerini de unutmadık

2/ 20
Yaş farkı aşka engel mi ?

Feryal Gülman
“Herkes dilediği gibi yaşar”

Bu şekilde kısıtlamamak lazım aşkı. Aşk gençken çılgınca yaşanan, yaşlandıkça sevgiye dönen bir olgudur. Ben aşkımı her yaşta, dilediğim gibi yaşarım. Genç de olsan, yaşlı da olsan gelip çalıyor kapını. Halis Toprak’ın yaptığı evlilik herkes tarafından eleştirildi ve eleştirilmeye de devam ediyor, fakat tamamen yanlış. Onların özel hayatına kimse karışamaz ve yorum yapamaz. Herkes dilediği yaşta, dilediği aşkı, istediği gibi yaşar.

3/ 20
Yaş farkı aşka engel mi ?

Ahu Aysal (Les Ottomans’ın sahibesi)
“Onların beyni sulanmış”

Aşkın yaşı kesinlikle olmaz. Hatta yaşlandıkça güzelleşir, demlenir ve daha da bilinçlenir. Aşkta değil yaş, hiçbir şeyin önemi yok; her şekilde yaşamaya değer. Medyatik olanlarsa emin olun bu tarz ilişkileri moda diye yapıyorlar, sevdalarından değil. Tekrar söylüyorum aşkın yaşı asla yoktur, ama işin suyunu çıkarmamak da lazım Halis Toprak gibi. Öyle bir evlilik olamaz, onların beyni sulanmış.

4/ 20