Yasak Elma'da sosyal medyayı ayağa kaldıran sahne! ''Özür bekliyoruz''
FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'daki bir sahne hemşirelerin tepkisini çekti. Hemşire Ebe ve Sağlık Memurları Sendikası dizinin yapımcılarından özür dilemelerini istedi.
![Yasak Elma'da sosyal medyayı ayağa kaldıran sahne! ''Özür bekliyoruz'' - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h478q95gc/storage/files/images/2022/11/24/yasak-elma-98397-large-image-7bc-CZJX.jpg)
FOX TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma, Twitter'da gündem oldu. Bir sahnede hemşirelerle ilgili edilen bir söz herkesi kızdırdı. Hemşireler sosyal medyadan tek tek açıklama yaparken, dizinin yapımcılarından özür beklediler.
![Yasak Elma'da sosyal medyayı ayağa kaldıran sahne! ''Özür bekliyoruz'' - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h478q95gc/storage/files/images/2022/11/24/yasak-elma-61323-large-image-561-nWG4.jpg)
155. bölümde yayınlanan sahnede Kumru karakteri doktora gider ve doktor, hemşireden iki çay getirmesini ister. Hemşirelere, çaycı gibi davranılması hem meslek etiğine hem de mesleki saygınlığa aykırı olarak görüldüğünden tepkiler de gecikmedi.
![Yasak Elma'da sosyal medyayı ayağa kaldıran sahne! ''Özür bekliyoruz'' - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h549q95gc/storage/files/images/2022/11/24/38-r75d-0BmT.jpg)
Twitter kullanıcıları dizinin yapımcılarından özür bekledi.
![Yasak Elma'da sosyal medyayı ayağa kaldıran sahne! ''Özür bekliyoruz'' - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw774h850q95gc/storage/files/images/2022/11/24/40-y2wb-or3G.jpg)