Yasmin Erbil

Yasmin Erbil

Yasmin Erbil'den sevgilisi Ertunç'a destek20 yaşındaki Yasmin Erbil, gönlünü ‘O Ses Türkiye’ yarışmasıyla tanınan Ertunç’a kaptırdı. Mehmet Ali Erbil’in kızı, sevgilisinin yeni şarkısını da instagram’da paylaşıp aşkına sosyal medya desteği verdi.

1/ 29
Yasmin Erbil

Takvim'den Halil Çilingir'in özel haberine göre çapkın şovmen Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin, gönlünü genç bir şarkıcıya kaptırdı. 20 yaşındaki Yasmin, bir süre önce 'O Ses Türkiye'yarışmasıyla yıldızı parlayan Ertunç'la arkadaşları aracılığıyla tanıştı.

2/ 29
Yasmin Erbil

Hem sesi hem de yakışıklılığıyla yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Ertunç ile Yasmin'in arkadaşlığı, bir süre sonra aşka dönüştü.

3/ 29
Yasmin Erbil

Babasının uyarısıyla özel hayatını gözden uzak yaşayan Yasmin Erbil ile Ertunç'un yanlarına arkadaşlarını da alarak basının olmadığı yerlere gittiği öğrenildi. Son günlerde instagram'daki reklam paylaşımlarıyla para kazanan ve birçok özel davette de boy göstererek adından söz ettiren Yasmin, dün de sevgilisinin reklamını yine sosyal medyadan yaptı.

4/ 29