Yeni sezonda bu dizileri izleyeceğiz

Yeni sezonda bu dizileri izleyeceğiz

Düşman Kardeşler (SHOW TV ) Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Murat Eken, Hande Subaşı, Burcu Biricik, Oya Aydoğan ile Tarık Papuççuoğlu’nun yer aldığı ‘Düşman Kardeşler’i Baykut Badem ve Filiz Ekinci kaleme alıyor. Semra Dündar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Gelibolu ’da çekiliyor. Trakya insanının komik ve düşündürücü hallerini ekrana aktaracak olan dizinin ilk bölümü 4 Temmuz Çarşamba günü yayımlanıyor.

1/ 13
Yeni sezonda bu dizileri izleyeceğiz

Ustura Kemal (SHOW TV ) Haldun Sevel’in eserinden uyarlanan dizide İstanbul Üsküdar’da büyümüş, kendi halinde bir kabadayı olan Ustura Kemal’in yaşadıkları anlatılıyor. Oktay Kaynarca’ya dizide Emre Kınay ve Naz Elmas eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu dizi ramazanda 4 bölüm olarak ekrana gelip kısa bir mola verecek, yeni yayın dönemiyle birlikte tekrar yayına girecek.

2/ 13
Yeni sezonda bu dizileri izleyeceğiz

Çıplak Gerçek (STAR TV ) Star TV ’ye bağlı Star Yapım’ın ilk projesi olan dizinin en dikkat çekici özelliği her bölümün 45 dakika olması. Yönetmenliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği dizide Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat, Cem Bender ve Erdem Akakçe’yi izleyeceğiz. 18 yaşındaki bir genç kızın kaybolmasından sonra yaşananları konu alan ‘Çıplak Gerçek’ sadece 16 bölüm sürecek.

3/ 13
Yeni sezonda bu dizileri izleyeceğiz

Kötü Yol (Kanal D) Orhan Kemal ’in aynı adlı romanından esinlenilerek televizyona uyarlanan ‘Kötü Yol’, 1960’lı yılların İstanbul’unda, Yeşilçam’da geçiyor. Nisan Akman’ın yönettiği, Zülküf Yücel’in kaleme aldığı dizinin başrolünü Cansel Elçin, İlker Aksum ve Şükran Ovalı paylaşıyor. Dizide ayrıca Ayşenil Şamlıoğlu’nun yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Ezgi Mola ve Nilüfer Açıkalın’ı da izleyeceğiz.

4/ 13