Yerli parti kızları

Longtable Burjuva Bar’da salı geceleri düzenlenen ‘Revolution’ partileri devam ediyor.

Yerli parti kızları

Longtable Burjuva Bar’da salı geceleri düzenlenen ‘Revolution’ partileri devam ediyor. Önceki akşam yapılan partiye takı tasarımcısı Cem Lokmanhekim ev sahipliği yaptı. Partinin sloganı ise oldukça ilginçti; “Ya aksesuvarlı gel ya da çıplak”. Ronit Gülcan-Cem Hakko, Suzet-Edip ılkbahar, Dilruba Sarıyer, Serra Tokar, Oktay Kaynarca, Süreyya Yalçın, Nalan Aksoy, Aslı Çiftkurt ve Irmak Ünal gibi ünlü isimlerin katıldığı partide en dikkatimi çeken isimleri ise abartılı tarzıyla Süreyya Yalçın ve sade şıklığı ile Ronit Gülcan oldu.

1/ 9
Yerli parti kızları

Ronit Gülcan

2/ 9
Yerli parti kızları

Geçen yıl hayatını kaybeden Ahmet Kunt ile Zeynep Kunt’un kızları Revan Kunt, geçtiğimiz gece Engin İpek ile hayatını birleştirdi. Ulus 29’da yapılan nikâh törenine çiftin aileleri ve yakın dostları katıldı. Saint Michel’de okurken tanışan ve arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen çift, balayı için Maldivler’e uçtu.

3/ 9
Yerli parti kızları

Kırmızı Basında En ıyiler Reklam Ödülleri, Hilton Convention Center’da önceki gece düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek, reklam verenlerin, reklam ajanslarının ve reklam sektörü çalışanlarının başarılarını belgeleyip ödüllendirmek amacıyla bu yıl altıncısı düzenlenen Kırmızı Ödülleri’ne 97 ajanstan 907 başvuru yapıldı. Toplam 24 ödülün sahibini bulduğu gecede, tüm kategorilerin birincilik ödülü
Kıpkırmızı, kategori birincilik ödülü Kırmızı, Hürriyet Özel Ödülü, Kırmızı Kalem Eğitimleri Ödülü ve Genç Kırmızı Ödülleri dağıtıldı.
Ödül verenler arasında Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Hürriyet Gazetesi Reklam Grup Başkanı Ayşe Sözeri Cemal, Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmet Berkan, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Referans Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, Vatan Gazetesi yazarı Okay Gönensin, Zaman Gazetesi Reklam Grup Başkanı Hakan Dikmen, Reklamcılar Derneği Başkanı Yiğit şardan, Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, Starcom MediaVest Group CEO’su Muharrem Ayın ve Akbank Kurumsal iletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü yer aldı.

4/ 9