Yıldızları korkutan hayranları

Gösteri dünyasının ünlü yıldızlarının başı hayranlarıyla dertte..

Yıldızları korkutan hayranları


Ünlü aktör Brad Pitt 19 yaşındaki genç hayranı nedeniyle oldukça zor günler geçirdi. Aktörü her yerde takip eden Athena Rolando isimli genç kız bir gün Brad Pitt'in evine girmeyi başardı. Yatak odasına gidip Pitt’in elbiselerini üzerinde deneyen genç kız, aktörün şikayeti üzerine yakalandı. Genç hayrana mahkeme tarafından aktörün yakınında bulunmama yasağı getirildi.

1/ 20
Yıldızları korkutan hayranları

John Hinckley, Jodie Foster’ı etkilemek için 1981 yılında ABD Başkanı Ronald Reagan’a suikast girişiminde bulundu. Polis tarafından yakalanan Hinckley, mahkemede Foster’a olan takıntısı nedeniyle böyle bir girişimde bulunduğunu itiraf etti.

2/ 20
Yıldızları korkutan hayranları

Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas çifti tam bir yıl boyunda 32 yaşındaki Dawnette Knight isimli bir kadın tarafından rahatsız edildi. Dawnette Knight, aktöre ''aşık olduğu'' için böyle davrandığını itiraf etti.

3/ 20
Yıldızları korkutan hayranları

Amerikalı oyuncu Uma Thurman da bir hayranı, yüzünden oldukça sıkıntılı günler geçirdi. 3 yıl ünlü oyuncuyu takip eten 37 yaşındaki Jack Jordan, Thurman Ailesi'ne başı kesik bir gelin fotoğrafıyla birlikte "Bir gün mutlaka seninle evleneceğiz. Ellerim sürekli senin üzerinde gezinmeli" diye yazan mektup gönderdi. Tutkulanan Jordan, 90 gün süreyle hapse atıldı.

4/ 20