Comvex Fuarından en son modeller

Comvex Fuarı'ndan en son modeller

Comvex Fuarından en son modeller

SON 5 yıldır Avrupa’nın bir numaralı ticari araç üretim üssü unvanını taşıyan Türkiye, bu sınıfta son 10 yılın en büyük kan kaybını yaşarken, yarın açılacak Comvex Fuarı’yla moral arayacak. 14-17 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde dördüncü kez gerçekleştirilecek Comvex Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı’na yaklaşık 125 firma katılacak. Comvex Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı, 14- 17 Kasım 2013 tarihlerinde 4’üncü kez otomotiv sektörünü bir araya getiriyor. Ticari araç ve otobüs üreticilerinin son modelleri ile aksam ve parçalardaki son yenilik ve gelişmelerin kullanılacağı fuar 2 yılda bir AutoShow fuarıyla dönüşümlü olarak gerçekleşiyor. İşte fuarda ön plana çıkacak modeller

(Hürriyet)

1/ 57
Comvex Fuarından en son modeller

FIAT

Fuarın yıldızı olmaya aday

TOFAŞ çatısı altında yer alan Fiat, COMVEX Fuarı’nda, sınıfının en çok tercih edilen ticari modellerinin yer aldığı geniş ürün portföyüyle yerini alarak, fuarın yıldızı olma iddiasıyla hazırlanıyor. Şirket, Fiorino Combi, Yeni Doblo, Practico ve Ducato modellerinin farklı versiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunacak. Fiorino Combi Trekking, Doblo Combi Premio Black ve Doblo Cargo Maxi XL, kompakt pick-up modeli Practico ile Ducato Delux minibüs ve kamyonet versiyonları da görücüye çıkarılacak modeller arasında yer alıyor.

2/ 57
Comvex Fuarından en son modeller

Doblo Cargo Maxi XL
FIAT, Doblo Cargo Maxi XL modeliyle dikkatleri üzerine çekiyor. Doblo Cargo Maxi modelinin yüksek tavan seçeneğiyle yepyeni bir versiyon olarak hafif ticari araç müşterilerinin beğenisine sunulan Cargo Maxi XL, yeni ve esnek hacim özellikleriyle ön plana çıkıyor. Uzun aks mesafesi ve yüksek tavanıyla 5 metreküpün üzerinde yükleme hacmi ve 1.000 kg’lık taşıma kapasitesine sahip olan Yeni Fiat Doblo Cargo Maxi XL, özellikle yüksek eşyaların dik yüklemelerinde sınıfında benzersiz bir pratiklik ve hacim sağlıyor. Öte yandan Fiat Doblo Cargo Maxi, frigofirik özelliklere sahip versiyonuyla da, şehir içi soğuk hava taşımacılığında pratik ve hızlı çözümleriyle fark yaratıyor. 1.6 105 hp Multijet motorla donatılan Cargo Maxi Frigofirik, müşterilerine -18 ve +4 derecelik soğutuculu seçenekleriyle, 3 metreküpe varan hacim ve 750 kg’a kadar yükleme kapasitesi sunuyor.

3/ 57
Comvex Fuarından en son modeller

Doblo Premio Black
İÇ ve dış tasarımında kullanılan yüksek kaliteli malzemeleriyle fuarın yıldızlarından biri olmaya hazırlanan Doblo Premio Black, parlak siyah görünümüyle ‘Piano Black’ öğeler barındıran jantlar ve siyah dikişli bej döşemelerle sunuluyor. Araç, yan koruma çıtalarından kapı kollarına, tavan raylarından dikiz aynalarına kadar, birçok detayı barındırıyor. ‘Bi-link’ tam bağımsız arka süspansiyon sistemiyle benzersiz bir konfora sahip olan Doblo Premio Black modelinde, otomatik klima, crusie control, ESP, ASR, Yokuş Kalkış Desteği, sürücü ve yolcu yan havayastıkları, arka park sensörü standart olarak yer alıyor.

4/ 57