Modifiyenin böylesi...

Modifiyenin böylesi...

Muğla'da, araç modifiyesi üzerine iş yeri bulunan iki arkadaş Umut Volkan ve Serdar Demir'in, içine 55 bin liralık ses sitemi yerleştirdikleri 28 bin lira değerindeki hafif ticari araçları, düğün, asker eğlencesi ve fuarlardan büyük ilgi görüyor.

1/ 29
Modifiyenin böylesi...

Kütahya'da modifiye otomobil sahiplerine yönelik düzenlenen etkinliğe katılan Volkan ve arkadaşı Demir'in hafif ticari araçlarının bagaj kısmı ve kapı içlerine yerleştirilmiş 20 hoparlörden oluşan ses sistemi, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Araç içinden çıkan yüksek müzik sesi, adeta konser alanını andırırken vatandaşlar araçtaki sistemi yakından inceledi.

2/ 29
Modifiyenin böylesi...

Volkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, aracın piyasa değerinin yaklaşık 28 bin lira olduğunu ancak üzerindeki ses sistemini 55 bin liraya mal ettiklerini dile getirerek, "Aracımız vatandaşlardan çok ilgi alıyor. Aracın ses sistemi açıldığında düğün yeri ya da konser alanıyla aynı ses düzeyini veriyor. Bundan dolayı düğün, sünnet ve asker eğlencelerinden davet alıyoruz. Biz de gelen davetlere icabet ediyoruz." ifadelerini kullandı.

3/ 29
Modifiyenin böylesi...

İnsanlara kulağı tırmalamayan temiz müzik dinletmek için bu yola çıktıklarını belirten Volkan, "Bu sistem, eğlence yapacağınız zaman keyifli bir ortam sağlıyor. Biz bu işe gönül verdik ve aracı hazırladık. Bu araç sayesinde misafirim ve arkadaşlarımın sayısı da artıyor. Temiz müzik dinlemek isteyenler kapımızı çalıyor." diye konuştu.

4/ 29