Otomobilde bu fırsatlar kaçmaz!

Otomobilde fırsatları kaçırmak istemiyorsanız bu haber ilginizi mutlaka çekecektir.

Otomobilde bu fırsatlar kaçmaz!

Türkiye'deki doymamış otomobil pazarını kendi lehine değerlendirmeyi hedefleyen firmalar, sıfır faiz, 60 aya varan vade seçenekleri, peşin indirim ve "Şimdi al, sonra öde" gibi cazip koşullar sunuyor.

1/ 16
Otomobilde bu fırsatlar kaçmaz!

TOYOTA

Toyota Finans ile kolay, hızlı, esnek ve 60 aya varan uzun vadeli, düşük taksit ve düşük faizli kredi seçenekleri sunduğu bildirilen Toyota, yüzde 100'e varan oranda kredi kullanma imkanı da tanıyor.

Toyota Finans sayesinde otomobil ile birlikte ek aksesuarlar, Toyota kasko ve garanti extra gibi ürünler de düşük faizle kredilendirilebiliyor.

Satış sonrasında da avantajlı fırsatlar sunan Toyota, "Çocuk güvenlik koltukları"nda yüzde 15 indirim uyguluyor.

Kampanya kapsamında tüm Toyota sahiplerine, araç model ve model yılı farkı olmaksızın KDV dahil 250 TL ve üzeri mekanik servis, lastik ve orijinal aksesuar harcamalarında World'e özel peşin fiyatına 6 taksit ödeme imkanı sunuluyor.

2/ 16
Otomobilde bu fırsatlar kaçmaz!

HYUNDAI

Hyundai, "Auto Show'u kaçırdınız, ama fırsatları kaçırmadınız" sloganıyla 5 bin TL'ye varan indirimlerini sürdürüyor.

Kampanya sayesinde, Accent Era'ya 23 bin 950 TL, I 20 Troy'a 25 bin 400 TL'ye sahip olunabilecek. Bu fiyatların i20 Troy 1.2 Start ve Accent Era 1.4 Start KLM için geçerli olduğu belirtildi.

3/ 16
Otomobilde bu fırsatlar kaçmaz!

VOLKSWAGEN

Volkswagen ise "Autoshow"da büyük ilgi gören Golf ve Polo'ya yüzde 4'e varan indirimlerle sahip olma imkanı sunuyor.

En son model Volkswagen araçlara, en uygun koşullarda sahip olabilmek için Scirocco, Tiguan ve CC modellerinde 1 avronun 1,89 TL'ye sabitlendiği bildirildi.

4/ 16