Otomobilde fırsatlar!

Otomobilde fırsatlar!

Otomotiv firmalarının, otomobil ve hafif ticari araçlarına yönelik kampanyaları ramazan ayında da hız kesmedi. Fırsatlar arasında aralık ayına kadar taksit öteleme, “0” faizli krediler, 10 bin TL’ye yaklaşan indirimler bulunuyor

1/ 25
Otomobilde fırsatlar!

Peugeot’yu şimdi al, aralıkta öde

Fransız üretici Peugeot’nun 208, 508, 3008 ve 5008 modellerinden birini Ramazan ayında satın alan müşteriler, ödemelerini yüzde “0”dan başlayan faiz oranlarıyla aralık ayında yapabiliyor. Kampanyada 48 ay vade uygulanıyor. Peşin alım yapmak isteyen binek araç müşterilerine ise 6 bin TL’ye varan indirimler uygulanıyor. Bununla birlikte Peugeot 208’in sınırlı sayıda üretilen “Urban Soul” özel serisi de bu ay satışa sunuldu. Araçta krom aynalar, park sensörü, özel kapı ve koltuk döşemeleri, krom süslemeli deri direksiyon simidi gibi donanımlar bulunuyor. Ayrıca, ticari araçlarda kobilere özel fırsatlar sunuluyor.

2/ 25
Otomobilde fırsatlar!

BMW’de farklı seçenekler

BMW, temmuz ayında farklı modelleri için farklı fırsatlar sunarken, yeni Türkiye’ye getirdiği 1.6 lt (170 HP) benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman seçeneğine sahip 520i modelini de 55 bin euro’luk özel bir fiyatla satıyor.

3/ 25
Otomobilde fırsatlar!

Captiva’da 9 bin 550 TL indirim

Chevrolet, yeni Captiva’nın yanı sıra Cruze ve Aveo ailesinde temmuz ayına özel indirimler yaptı. Captiva için temmuz ayında 9 bin 550 TL’ye varan indirim uygulayan Chevrolet, Türkiye’ye özel 2.0 lt dizel motor ve 7 koltuk seçeneğiyle üretilen Captiva’yı 91 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla satıyor. Bununla birlikte markanın Aveo Sedan dizel versiyonunda 2 bin 500 TL’lik indirim sunulurken, Cruze HB ve Sedan modellerindeyse indirim miktarı 8 bin TL’yi buluyor. Cruze SW modelleri de 9 bin 940 TL’ye varan indirimlerle satılmakta.

4/ 25