Otomobilde yıl sonu kampanyaları!

Satış rakamlarını artırmaya çalışan yerli ve ithal otomobil markalarının rekabeti dikkati çekiyor.

Otomobilde yıl sonu kampanyaları!

Yıl sonu yaklaşırken, satış rakamlarını artırmaya çalışan yerli ve ithal otomobil markalarının rekabeti, dikkati çekiyor.

RENAULT: Tüm modellerde 12 ay taksit ve yüzde ''0'' faizli 16 bin TL kredi avantajı sunan Renault, ödemeyi 2 ay sonra başlatıyor. Kampanyaya katılan modeller, 2 yıl sınırsız kilometre ya da ''3 yıl veya 100 bin kilometre (hangisi önce dolarsa)'' yeni araç garantisi kapsamına alınıyor. ''0'' faiz avantajının, 16 bin TL kredi ve 12 ay vade için 30 Kasıma kadar geçerli olduğu, 2 ay ödeme erteleme avantajının tüm vadelerde geçerli olduğu belirtilirken, yüzde ''0'' faiz kampanyası Renault binek modeller ve Yeni Kangoo Multix modelini kapsıyor.

1/ 18
Otomobilde yıl sonu kampanyaları!

FIAT: FIAT Finans'tan kullanılan kredilerde 30 Kasıma kadar hiçbir kredi masrafı alınmazken, tüm Albea Sole benzeri modeller için yüzde 16 indirim uygulanıyor. İndirim fırsatlarından yararlanmak için ''Kayıt, ad, soyad, ilçe'' bilgilerinin belirtilen cep telefonu numarasına mesaj olarak gönderilmesi gerekiyor. 16 Haziran 2009 – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerli olan ''Fiyatlarda uçuş serbest'' kampanyası, Miles&Smiles üyesinin FIAT marka otomobil satın alması halinde Classic Kart'a 10 bin, Classic Plus Kart'a 15 bin, Elite Kart'a 20 bin, Elite Plus Kart'a 25 bin bonus mil hediye ediliyor. İşTcell'le, Fiat araçlarda yüzde 10'a varan indirimler sağlayan ve 1 Ekim 2010 tarihinde başlatılan kampanya 30 Kasım 2010'da sona eriyor.

2/ 18
Otomobilde yıl sonu kampanyaları!

TOYOTA: Toyota Finans ile kolay, hızlı, esnek ve 60 aya varan uzun vadeli, düşük taksit ve düşük faizli kredi seçenekleri sunduğu bildirilen Toyota, yüzde 100'e varan oranda kredi kullanma imkanı da tanıyor. Toyota Finans sayesinde otomobil ile birlikte ek aksesuarlar, Toyota kasko ve garanti extra gibi ürünler de düşük faizle kredilendirilebiliyor. Satış sonrasında da avantajlı fırsatlar sunan Toyota, ''Çocuk güvenlik koltukları''nda yüzde 15 indirim uyguluyor. Kampanya kapsamında tüm Toyota sahiplerine, araç model ve model yılı farkı olmaksızın KDV dahil 250 TL ve üzeri mekanik servis, lastik ve orijinal aksesuar harcamalarında World'e özel peşin fiyatına 6 taksit ödeme imkanı sunuluyor.

3/ 18
Otomobilde yıl sonu kampanyaları!

HYUNDAI: Hyundai, ''Auto Show'u kaçırdınız, ama fırsatları kaçırmadınız'' sloganıyla 5 bin TL'ye varan indirimlerini sürdürüyor. Kampanya sayesinde, Accent Era'ya 23 bin 950 TL, I 20 Troy'a 25 bin 400 TL'ye sahip olunabilecek. Bu fiyatların i20 Troy 1.2 Start ve Accent Era 1.4 Start KLM için geçerli olduğu belirtildi.

4/ 18