Sağlığa lezzet katın

Sağlığa lezzet katın

Sağlığa lezzet katın

Detoks yapıp sağlıklı olmak adına diyetler yapan herkes çok iyi bilecektir ki yeşil meyve ya da sebze suları çok sağlıklı ancak lezzet bakımından da bir o kadar yoksundurlar. Sizin için hazırladığımız listeye bir göz atarsanız sağlıktan ve doğallıktan ödün vermeden yeşil sularınıza lezzet katabilirsiniz.

1/ 11
Sağlığa lezzet katın

Kabak Lezzet ararken daha ilk başlıkta kabağı görmek sizde hayal kırıklığı yaratmış olabilir ancak denemeden karar vermeyin diyoruz. Birçok kişi bu sebzeye uzak dursa da sağlıklı ama tatsız bir içeceği tatlandırmak istiyorsanız çözüm kabaktan geçiyor. C vitamini ve potasyum açısından da son derece zengin olan kabak ilginç bir lezzet alternatifi.

2/ 11
Sağlığa lezzet katın

Salatalık B vitamini açısından zengin, anti-kanser bileşenleri içeren, kötü nefesle mücadele eden, sağlıklı böbreklere sahip olmanızı sağlayan, kemikleri ve eklemleri güçlendiren, kan basıncını ayarlayan, diyabet ve kilo kontrolünde yardımcı olan salatalığı neredeyse tüm içeceklere katsanız yeri var. Ancak bunun için organik ürün aldığınızdan emin olun.

3/ 11
Sağlığa lezzet katın

Havuç Tüketmesi son derece zor sağlıklı içeceklere lezzet katan bir diğer alternatifte havuç. Yüksek lif oranı ve içerdiği C vitaminiyle dikkat çeken havuç, anti-aging özelliğiyle de öne çıkıyor. Yeşil ve lezzetsiz içeceğinize bir ya da iki havuç ekleyerek şeker seviyesini yükseltebilirsiniz.

4/ 11