Seksle ilgili 10 şehir efsanesi

Seksle ilgili 10 şehir efsanesi

Ortalama penis boyundan 10 kat büyük bir cinsel organa sahip olan Sorence Owiti Opiyo, normal bir hayat sürmek için cinsel organını küçültmek istiyor.İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; 20 yaşındaki Kenyalı Opiyo, 10 yaşında bir hastalık geçirmiş ve cinsel organı şişmeye başlamış. Bu durum nedeniyle ameliyat olan Opiyo'nun cinsel organı bir nebze olsun küçülse de, daha sonra büyümeye devam etmiş ve ortalama penis boyunun 10 katına ulaşmış.

1/ 24
Seksle ilgili 10 şehir efsanesi

Durumun nedeniyle şort ya da pantolon giyemediğini ve hiç cinsel yaşamı olmadığını anlatan Kenyalı genç, arkadaşlarının acımasız tutumu nedeniyle okulu bırakmak zorunda kalmış. Haberde, Opiyo'nun Kisumu bölgesinde bulunan Jaramogi Oginga Hastanesi'nden bir operasyon daha geçireceği belirtildi. Aile üyeleri ameliyat için yardım bekliyor.

2/ 24
Seksle ilgili 10 şehir efsanesi

Kulaktan kulağa yayılan öyle garip hikayeler var ki, “olsa olsa şehir efsanesidir” demekten kendimizi alamıyoruz. İşte Listverse’ün derlediği bugüne dek “yok artık” dedirten, ama aslında gerçekten yaşanmış olan 10 seks efsanesi… (radikal)

3/ 24
Seksle ilgili 10 şehir efsanesi

1. Seks yaparken sıkışıp kalan insanlar Penis Captivus adı verilen bir durum yüzünden, bazen erkekler kadınların içinde sıkışıp kalabiliyor. Genellikle orgazm sırasında kadının vajinasına bir nevi kramp girmesi ve partnerinin cinsel organını içerde kıstırması sonucu yaşanıyor. Erkeğin penisi bu aşamada zaten büyümüş olduğu için, çıkış yapması bir hayli acı veriyor ve hemen hemen imkansız oluyor. Söz konusu durum sadece birkaç saniye sürmesi bir şans belki de…

4/ 24